2737
2734
عنوان

تک فرزندای متاهل

247 بازدید | 31 پست

سلام🖐من تک فرزندم 

از بچگی چون خانواده پدریم شلوغ بود و همه هم سن هم بودیم اصن حس نکردم تنهایی و ولی حالا ک همه بزرگ شدت و ازدواج کردن و منم شهر غریب ازدواج کردم خیلی تنهام

دلم میخواست یه خواهر برادری داشتم ک الان بچه داشتن عمه میشدم خاله میشدم وقتی میرم خونه ی بابام سوت و کوره خیلی دلم میسوزه شما چ میکنید؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فقط یه برادر دارم...خداحفظش کنه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731
خودت بچه دار شو 

الان زوده درس میخونم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
سخته منم این جورم،هر چی محبت دارم نثار خواهر زاده برادر زاده های شوهرم میشه چون خودم غریبم،دوست داشت ...

تک فرزندی؟

2738

منم تک فرزندم همسرم هم تک فرزنده الان خیلی احساس تنهایی میکنم دوست داشتم یه خواهر داشتم از بچگی الان همدمم باشه چون فک و فامیلم هم جدیدا همه باهم قهر کردن تنها شدم

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
منم فقط یه برادر دارم...خداحفظش کنه

خدا حفظش کنه منم برادرم تو ۶ ماهگی سقط شد

منم تک فرزندم همسرم هم تک فرزنده الان خیلی احساس تنهایی میکنم دوست داشتم یه خواهر داشتم از بچگی الان ...

منم خیلی تنهام

دوست من تک دختر  بود همش میگفت من ۴-۵ تا بچه میارم  الانم دوتا دختر داره یه پسر

منم میخوام دو تا بچه داشته باشم اگ خدا بخواد

2706