2733
2734
عنوان

عفونت

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 47 پست

شایدکیست بارتلونته که عفونت کرده ،حتمادکتربروبهت انتی بیوتیک بده چون خدای نکرده خوب نشه روزبه روزبدترمیشه .پونه خوبه دم کن،لباس زیرنپوش،بادستمال نخی خودتوخشک کن،خودت وهمسرت بایدقبل وبعدازرابطه خیلی نظافتورعایت کنیدمخصوصاهمسرت

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک دیگه پماد بهم نمیساخت با عنبرنسا خوب شدم باید دود بدی

آره واقعن من اونقد ک از عنبر نسارا نتیجه گرفتم ازین داروهای بی خودنگرفتم فقط ی مشت دارو میریزی تو معدت هیچی ب هیچ من حتی زخم دهانه رحممو با عنبر نسارا خوب کردم ک دکترم تعجب کرد حتی ی دونه از داروهاشونخوردم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

کپسول لاکتوفم .تو گوگل سرچ کن مقدار مصرفش رو .خیلی ها تعریف دادن ازش منم میخوام استفاده کنم میگن هم عفونت قارچی هم باکتریایی رو خوب میکنه .قیمتش هم تو اینترنت ۳۶۰۰۰تومن

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
2731

اگ کسی شیاف ماریانا خواست به ای دیم پیام بده تلگرام من به سراسر ایران ارسال دارم هر کی برده واقعا راصی بوده بخصوص افرادی برا گشادی واژن برده بودن 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
آره واقعن من اونقد ک از عنبر نسارا نتیجه گرفتم ازین داروهای بی خودنگرفتم فقط ی مشت دارو میریزی تو مع ...

چه طوری استفاده میکنی دود میکنی دودش دهانه رحمتو نمیسوزونه

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2738
اگ کسی شیاف ماریانا خواست به ای دیم پیام بده تلگرام من به سراسر ایران ارسال دارم هر کی برده واقعا را ...

قیمتش چند

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
عفونت شدید التهاب و زخم رحمم داشتم دکتر زیاد رفتم اما خوب نشدم

زخم رحم رو نمیدونم اما برا عفونتت چیکارا کردی؟من ۴ روز عفونت داشتم اصلا رابطه نداشتم.گفتم خوب شم بعد.لباس زیرتو تند تند عوض کن و حتما نخی بپوش.قبل پوشیدن هم اتوی داغ بکش یا تو افتاب خشکش کن.عفونت من قارچی بود هر روز تو اب و نمک یا اب و جوش شیرین مینشستم.بعد هر رابطه هم همیشه باید بری حموم یا بری دستشویی تمیز بشوری داخلو که عفونت نگیری.رعایت میکنی اینا رو؟

2706