2726
عنوان

اگر همچین چیزی ببینید اولین فکری که به ذهنتون میاد چیه ؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 233 پست

میگم گربه دوست داره

همونطور که اگه ببینم کسی به یه انسان گرسنه غذا میده میگم انسانه و انسان دوست!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نریزید سرم.اما من اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که

ای بابا پای گریه ها رو به محله باز میکنه ،دیگه آسایش نداریم

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
2728

مهربونه 

دیکه اینم برداشت متفاوت داره؟!!!!

منم آخرهفته ها غذا میدم به گربه ها.نمیدونستم اینقد کارم پیچیده است و نیاز به پردازش داره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

من همیشه این کار و میکنم ولی یه لحظه نگران افکار مردم شدم پس از این به بعد راحت تر ابن کار و میکنم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

خوبه اما زیاده رویش بینمکه. ما تو فامیل داریم طرف از بچه ادم هول میکنه نکن نرو بشین نصین بلد نیس یه کم محبت کنه یه کم به مادرش کمک کنه ماهی چقدر پول غذا برای گربه های محل و این ور اون ور میدن. تازه من مخالفم گاهی چون اونها را بد عادت میکنن و دیگه نمیتونه تا اخر عمرش غذا پیدا کنه. اینقدر این طرف گیر میده گوشت خام نمیده بهشون میگه مزیض میشن جند سال پیش پانصد داده بود رحم گربه را نمیدونم چه کردن که حامله نشه گربه خیابونیا

مهربونه  دیکه اینم برداشت متفاوت داره؟!!!! منم آخرهفته ها غذا میدم به گربه ها.نمیدونستم اینقد ...

نه من این کار و همیشه انجام میدم مردم نگاه می کنند کنجکاو بودم ببینم چه فکری می کنند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
نه من این کار و همیشه انجام میدم مردم نگاه می کنند کنجکاو بودم ببینم چه فکری می کنند 

مردم کلا نگا میکنن

خودتو درگیرشون نکن😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

میرم ازش تشکر میکنم و میگم ممنون که به فکر حیوانات هستی ،

اونهایی که دوستدارن به سگ و گربه های تو خیابون کمک کنن میتونید از قصابی دورریزهای گوشت واز مرغ فروشی هم دورریز های مرغ بگیرین رایگان میدن پول نمیگیرن دورریزه ،بعدش ببرین بدین به این حیوانات 

هم ثواب داره وهم دعای خیر حیوانات بدرقه زندگیتون 

میشه

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

کار خیلی خوبی میکنه و مهربونه و تو دلم میگم خدا هر مشکلی داره براش حل کنه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706