2726

اول باید یک تعریف کلی از تبعیض جنسیتی داشته باشی

تبعیض جنسیتی یعنی که مردان و زنان برابر نیستند و این عقیده بر زندگی افراد تاثیر می گذارد. این اختلافات ناشی از تمایز در زیست شناسی، روانشناسی و هنجارهای فرهنگی است. مطالعات نشان می دهد که تبعیض در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی از جمله تحصیل، امید به زندگی، شخصیت، منافع، زندگی خانوادگی، شغل و وابستگی های سیاسی وجود دارد.

برابری جنسیتی نه تنها از حقوق اساسی بشر است بلکه یکی از پایه های اصلی برای جهانی صلح آمیز، مرفه و پایدار است. اما سالانه از هر 5 زن و دختر بین سنین 15 تا 49 ساله، 1 نفر مورد تبعیض و خشونت فیزیکی و جنسی قرار می گیرند و در حال حاضر 49 کشور قانون حمایت از خشونت خانگی زنان ندارند. نابرابری جنسیتی در بین فرهنگ ها متفاوت است.

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس چندمی

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2728
اول دبستان😆

منم پیش دبستانیم ........خخخخخخ

بزن تو نت پیدا کن خوب 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...