2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستورش لطفا😊😊

عزيزم برنج و شويد و لوبيا به صورت كته درست كردم مواد لاى برنج هم پياز سرخ كردم سينه مرغ و كمى هويج و سيب زمينى هم با پياز سرخ كردم ادويه ددم موقع دم كردن برنج باهاش قاطى كردم 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
2728

من امروز حام خوب نبود کته گوجه درست کردم انقد پسرم و شوهرم غر زدن !!!!!دیگه گفتم هر وقت  حالم خوب نبود یا حوصله آشپزی نداشتم ز میزنم از بیرون غذا بگیر 

والا انقد هر روز هر روز اشپزی کردم بد عادت شدن

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست
2738
خیییییلی نامردی،خییییلی

😎😎😎 😀😀

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
یا اکثر امام زاده ها😱😱😱😱😱😱😰😰😰

چرا چی شده مگ 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
من امروز حام خوب نبود کته گوجه درست کردم انقد پسرم و شوهرم غر زدن !!!!!دیگه گفتم هر وقت  حالم خ ...

کته گوجه که خیلی عالیه😋 البته همون دمپخت میشه.نمیدونم واسه شام چی درست کنم😥

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
لعنتی زعفرون گرونه چقد ریختی تو برنج 😅😅😅 شوخی کردم 😶 نوش جان

منم اومدم بگماا😑😝😂😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706