2737
2739

ای جان

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یه روز مادر میشم و دندون در اوردن بچم رو میبینم.آمین

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
منم یه روز مادر میشم و دندون در اوردن بچم رو میبینم.آمین

حتما عزیزم.همین الان دعا میکنم خدا بهت یه پسر شیطون و بازیگوش بده🤣🤣

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما عزیزم.همین الان دعا میکنم خدا بهت یه پسر شیطون و بازیگوش بده🤣🤣

عزیزم بستگی داره پسرم ی ماه طول کشید تا در اومد دندونش مشخص بود زیر لثه هاش متورمم بود اما طول کشید ..بیشتر دوتا دندون بالایی خیلی اذینم کرد ..الان شش‌تا داره،دوتا پایین راحت در اومد دوتا بالایی ی ماه تموم جیغ و نق‌نق ..اون دوتا اسهال شد دو هفته تمام ..هر بچه ای فرق داره گلم بعضی ها راحت یعض ها اذیت

عزیزم بستگی داره پسرم ی ماه طول کشید تا در اومد دندونش مشخص بود زیر لثه هاش متورمم بود اما طول کشید ...

مال پسر من دوماه میشه که متورم شده.اما از دیروز زده بیرون.چیزی میخوره بهشون صدا میده.دوتای پایین.ولی اسهال نشده.به نظرت الان که زده بیرون بیقراریاش کی تموم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال پسر من دوماه میشه که متورم شده.اما از دیروز زده بیرون.چیزی میخوره بهشون صدا میده.دوتای پایین.ولی ...

حالا ک زده بیرون دیگ بیقراری تموم میشه تا دندون بعدی چون تا زد بیرون پسر من شبو راحت خوابید

حالا ک زده بیرون دیگ بیقراری تموم میشه تا دندون بعدی چون تا زد بیرون پسر من شبو راحت خوابید

انگار مال من برعکس.بیقراری داشت اما ن انقد.از دیروز که زده بیرون همش نق و گریه..از خستگی دارم میمیرم.دیشبم نخوابید.دیروز جایی بودم فک کنم چشش زدن.وگرنه دندانی که در بیاد بیقراری چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انگار مال من برعکس.بیقراری داشت اما ن انقد.از دیروز که زده بیرون همش نق و گریه..از خستگی دارم میمیرم ...

اگ فک می‌کنی چشش زدن اسپند دود کن و صدقه بده رفع شه گلم

2706