1464
1411

من اصلا زن بدی نیستم همیشم به حرفش گوش دادم،اون خییلی بددله خییلی،حتی امروز بهم گف مرطوب کنندم نزن میری بیرون بومیگیره صورتت،اگه بخوای آرایش کنی دیگه نمیخوامت طلاق میگیرم میرم زن دیگه میگیرم اونم بخواد آرایش کنه میزنم تو گوشش،امروز ضدآفتاب زدم خواستم برم  درمانگاه  رو موتور گفت بو میده صورتت خجالت میکشم پشت موتورمی،بچه ها من اصلا آرایشی نیستم ولی ضدآفتابو نمیتونم نزنم،بهم گفت اگه بخوای آرایش کنی طلاق میگیرم و نمیخوامت وازین حرفا،آخه یه کرم زدن یعنی آرایش؟الان گفت دلم بااین زندگی نیست اگه عصبانیم نکنی میمونم باهات وگرنه نمیمونم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

عجب مريضي هست

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداريم نيست دومين سالگرد ازدواج من و عشقمه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم خيلي سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت  خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم كاش دعا كنيد همسري بتونه جايي استخدام بشه   

کا اینجورش دیگه ندیده بودم

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
8

خدا شفاش بده دیوانه س این  انگار مردم میخوان بچسبن ب صورتت تورو بو کنن..

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

والا زن آخوندا هم یه ضد افتابو میزنن :/

به نظرم طلاقت بده بهتره جدی میگم این زندگی نیس اسیریه

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1474
1457