2733
2739

سلام

من چند وقتیه ک رژیم گرفتم

رژیمم به صورتیه ک مثل قبل همه چی میخورم ولی فقط مقدار کمتری نسبت به قبل میخورم و فست فود اینا هم نمیخورم حتی المکان

تا دوهفته پیش خیلی راحت وزن کم میکردم و از ۸۲.۴۰۰ رسیدم به ۷۸.۷۰۰   

ولی بعدش دوباره رفتم روی ۸۰ و الان با اینکه خیلی رعایت میکنم و غذا خیییلی کم میخورم اصلا وزنم کم نمیشه چرا؟ اصن دلیلشو نمیفهمم دیگه دارم اذیت میشم از اینکه انقد جلو خودمو میگیرم ولی اثر نداره

من تقریبا ۱۰ روزه که باشگاه بدنسازی میرم همزمان رژیمم رو هم دارم 

ولی اصلا کم نشده

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ثابت شدم،با اینکه رژیممو ادامه میدم اما وزن کم نکردم(دوهفته ای میشه)

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2731

یا ویتامین دی کم شده ازمایش بده ببین‌چه‌مکملی باید بخوری بعد یه روز خیلی بخور فست فود واینا شک بده به بدنت دوباره از فرداش کم‌بخور

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

فک کنم اصطلاحا بهش میگن استپ وزنی ، بدن قحطی شده، یعنی چون یهو غذاش رو کمتر کردین ،فک میکنه دیگه غذا نیست برای همین سعی میکنه هرچی میخورین بیشترین مقدارش رو ذخیره کنه تا بیشتر زنده بمونه ، چون فک میکنه قحطیه.

شاید مسخره بنظر بیاد ولی بنظرم اینجوره خودمم قبلا جای خوندم

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

گلم اگه رژیم رو خودتون برای خودتون تعیین کردین باید بگم بهتره بایه دکتر مشورت کنید چون اگه برگشت وزن دارین لابد شیوه اشتباهی رو پیش گرفتین میگید حتی باشگاهم میرید منم برای ۵ کیلوکم کردن از ۶۵رژیم گرفتم سرخود که وقتی یه ماه رعایت نشد شده۷۰و الان واقعا جای تاسف برام

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
کالری شماری کن با برنامه کرفس 

کالری شماری میکنم

حتی کمتر از کالری معین شده میخورم

خیلی واسم عجیبه ک کم نمیکنم

اخه قبلا از الانم کمتر رعایت میکردم ولی خیلی سریع وزن کم‌میکردم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2738

من ال کارنتین میخوردم با یک کپسول ابی رنگ وای اسمش یادم‌نیست اصلا ورزش نمیکردم فقط هم غذا میخوردم اما چند کیلو وزن کم کردم..اونم وزنم‌بالا رفته بود به خاطر کنکور ارشد 

ولی یادمه این کپسول ابی که میخوردم نمیزاشت روغن جذب بدنم بشه و دفع میکرد سریع عالی بود مثلا دلم هوس قیمه چرب و چیل میکرد میخوردم بالاش این قرص رو میخوردم گلاب به روت دوساعت بعد میرفتم دستشویی انگار یک لیوان روغن میریختن کف دستشویی ..البته گاهی هم باید پد میزاشتم چون قطره قطره روغن پس میدادم

ولی عالی بود این طوری از اب روغن جدا میکرد و جذب نمیشد

خدایاشکرت 🌹🌹🙏

نمیدونم میگن هفته اول ادم خوب کم میکنه بعدش اروم میشه 

منم تو رژیمم اتفاقا ده روزه یکمی لاغر شدم وزن نکردم ولی حس میکنم باید ی ماه صبررکنم نتیجه رو ببینم 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
یا ویتامین دی کم شده ازمایش بده ببین‌چه‌مکملی باید بخوری بعد یه روز خیلی بخور فست فود واینا شک بده ب ...

اخه دقیقا دوسه هفته پیش فست فود خوردم

خیییلی سریع دو کیلو اضاف کردم 

و از اون روز به بعد روند کاهش وزنم خییییلی کم شده

کالری شماری میکنم حتی کمتر از کالری معین شده میخورم خیلی واسم عجیبه ک کم نمیکنم اخه قبلا از ال ...

همین دیگه عزیزم کمتر از کالری مصرفی بخوری وزنت استپ میکنه باید همون اندازه بخوری اینو تاپیک بامداد خمار هم نوشته بود

ورنت استپ کرده دوسه روری بیشتر بخور دوباره کم کن

اگه بیشتر بخورم خیلی سریععععع اضاف میکنم

همین دیگه عزیزم کمتر از کالری مصرفی بخوری وزنت استپ میکنه باید همون اندازه بخوری اینو تاپیک بامداد خ ...

🙁🙁ینی الان بخاطر اینکه کمتر از قبل غذا میخورم استپ کردم؟؟؟

مثن دیروز فقط دو کاسه ماست کم چرب خوردم و چند لقمه نون و گوجه

2706