2733
2734
عنوان

غربال دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 73 پست
آره ب خدا...سونوی رستاک رفتم ...غربال اول رای هر قل ۴۲۰...پرسیدم غربال دوم چقدر میشه گفت ۶۰۰ و خرده ...

خیییلی زیاده،بگرد قیمت مناسبتر پیدا کن مگه میخواد چیکارکنه ۱۲۰۰ بگیره،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم😍جفت ها چیه؟

شما دخترن ؟؟

قدامی و خلفی 

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
عزیزم من آزمایش غربال دوم رو میگما  سونو آنومالی هنوز نرفتم ۴ آبان میرم

میدونم منم آزمایش غربال دوم رو میگم ۳۷۳شدسونوآنومالی هم ۲۳۰ تومن شد

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
گروه تل بارداری میخوای بدم؟

بده عزیزم

2738
https://t.me/joinchat/CwZTG02cE4PSqw6pxoT_3gاگه گفتن کی لینک داده بگو الناز

باش عزیزم مرسی😘

2706