2726
عنوان

کجای کارم اشتباهه 😭😭😭😭حس میکنم دارم به جنون میرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 5795 بازدید | 141 پست
۱۱ ۲یال و نیم

محمدصدرا الان 4 سالشه، 14 کیلو هست😀😀 اندازه شما هم حرص نمیخورم

فقط برام رشد قدش مهمه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شربت اشتها آور بهش بده

ریفلاکسیه نمیسازه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
چن سالشه؟ اگر مشکل پزشکی نداره  تا وقتی که اجبار و زور به خوردن در کار باشه همین بساطه ولش کن&n ...

ریفلاکسیه 

ولی اخه دراین حد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
معلومه خیلی عصبی شدی...خودتو پیر میکنی..منم این مشکلو دخترم داشت تا پنج سالگی ازاون به بعد کمی بهتر ...

تو ظاهر میخندم اخم و تخم نمیکنم ولی از درونم داغونم

شوهرشو میگه 😐 اینجا سایت خانوماس زبون همو میفهمیم ایشالا‌کم‌کم شمام یاد میگیرین بعذ حامله میشین ب ...

مرد بود مگه

یکی از دوستان ماما بو  میگفت اینجور بچه ها را تا میتونین با اب میوه و هله هوله و اینا معدشا او ...

بدبختی هله هوله هم نمیخوره

ریفلاکسیه  ولی اخه دراین حد

با دکتر مشورت کن اگه مشکلی نداشته باشه  زمان غذا خوردن دعوتش کن به غذا اما به خال خودش بزار یا میاد یا نمیاد قبل غذا هله هوله نخوره ، و حتی با انعطاف بهش بفهمون ساعت غذا وقت غذاس ساعت چهار بعد از ظهر وقت غذا نیس و دنبالش ندو که غذا بهش بدی هرچی بیشتر بدویی بدتر میشه البته همه این کارها رو با ملایمت و مهربونی انجام بده

عزیزم غذارا بزار هرموقع خواست و میلش کشید بخوره یه ظرف غذا بذار کنارش بهش هروقت گرسنت شد بخور ولی مولتی ویتامین و قطره آهن بهش بده البته از نظر من یه موقع ویتامینهای بدنش و آهن بدنش کم نشه  ب نظر من بخاطر ریفلاکسشه بچه غذا نمیخوره شاید اذیت میشه نمیدونم والا😥

2706