2726

امروز زنگیدن گفتن سرماخورده رفته بیمارستان فوت کرده( الان نمیدونم علت فوتش 

دقیق چیه)

دختره یکبار چغولی خالمو ب شوهرش کرد و خالم و شوعرش باوجود چندتابچه داشت کارشون به جدایی میکشید

بابابزرگم اخیرا فوت شد همین دختر داییم فقط روز خاکسپاری بهشت زهرا اومد،حتاختمم نیومد، بااینکه بابزرگم خیلی ب خودش و خانوادش خدمت کرد و کمک کرد، خیلی.

خلاصه مدتی دخترداییم میرف خونه خالم،خالم چقد زحمت بکشه بپزه بیاره، خالم اونو دوست و محرم خودش میدونست ، امااخرش دخترداییم میره زیرآبشو پیش شوهرش میزنه و باعث شد یه شر بزرگ بیفته .... داستانی شد که نگو

دیگه نفرین بود که خانواده مادرم پشت این دختر میکردن اونروزا، بسکه ضربه بدی خوردن و جواب خوبیاشونو اینجور داد...

تااینکه امروز این خبر رو دادن، بعد اینا اصلا سال تاسال نمیگفتن شماکجایید ، چه میکنید...

حالا مامان من اصلا انگار متوجه نیس اون دختر چیکارا کرد!! مامانبزرگم گفت ببرن همون شهرستان خاک کنن، مامانم کلید خونه مادرشوهرشو که فوت شدن و تو همون شهرستانه برداشته ببره ، که بره اونجا و بقیه هوارشن سرش و کلی زحمت بکشه...

هرقدرم من میگم مامان نکن، اونا اینجور بودن،اگه مامیمردیم براشون مهم نبود و نمیامدن حتا بجز داییم... گوش نمیده و فقط قاطی میکنه برام

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

اون که مرده تموم شده خانوادش ادم نیستن؟؟فکرت خیلی اشتباهه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدارحمتش کنه جوون بود😔مامانت کار خوب میکنه جواب بدی رو با بدی نمیدن

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2706