2726

اول اینکه حشمت خانوم بزرگو میگیره...

پسرمظفریم ستایش و....

بچهها دیشب ی سکانس بود پسرمظفری فلش زد ب لپ تابش و تصاویر ضبط شده ستایش نگاه کرد و لبخند زد😂😂

شب ساعت یک ک تکرارشو نشون دادن..اون قسمت نبود..سانسور شده بود🤔🤔شمام فهمیدین؟یا من اشتباه کردم؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

نه نبود

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

آقایون و خانم ها لطفا توجه

موضوعی هست در رابطه با فیلم ستایش

چ دلیلی دار تو این فیلم 📺

فردوس = مجرد

ستایش = مجرد

محمد =مجرد

انیس= مجرد

پری سیما = مجرد

پدره پری سیما = مجرد

پیرزن پرتقال فروش = مجرد

مرحوم غلومی = مجرد

مرد قهوه خونه دار = مجرد  

دخترای صابر = مجرد

مهدی = مجرد

ننه ی مهدی = مجرد

دایی مهدی = مجرد

دختر دایی مهدی = مجرد

رفیق مهدی = مجرد

حتی آخونده فیلم = مجرد

جلل الخالق

جالب ن 😂😁

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آقایون و خانم ها لطفا توجه موضوعی هست در رابطه با فیلم ستایش چ دلیلی دار تو این فیلم 📺 فردوس = م ...

فقط نازگل متاهله😂😂😂😂

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
نه نبود

یعنی چی؟سانسور شده؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
عههه من ندیدم اصن دقت نکردم

تکرار بعدظهرشو ببین..

2706