2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همینکه هزار بار به طلاق فکر کردی و نگرفتی یعنی یه دلیل واسه موندن داری و یه دلیل واسه طلاق نگرفتن.

من بقیه رو نمیدونم که بعد طلاق چه اتفاقاتی براشون افتاد اما خودم بدون بچه طلاق گرفتم و الان هر چی میکشم از طلاقم میکشم.انگار توی جهنم هستم.

شوهرم هم با بچه طلاق گرفت.اونکه دیگه رسما بدبخت شده.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
2720
2714
ازدواج نکردی دوباره

چرا دیگه دارم میگم شوهرم.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
شرايط شوهرت از لحاظ مالي چطوره ؟بعدا به مشكل مالي برنخوري حسرت بخوري

ته حسابشو بگردی فقط۴میلیون هست،ما پنج ساله واسه بچه مشکل داریم،الان چون به جایی نرسیده تقصیر من میدونه موقع عصبانیتش میگه الاف تو بودم

مردا میگن،پاش برسه طلاق نمیدن که نمیدن،نمیدونم چه مرضی دارن،میترسن بعدشون زندگی خوبی داشته باشی

خسته شدم ازش همش گیر میده،امروز یه ضد آفتاب زدم صورتم بهم گفت روم نمیشه پشت موتور باهام باشی چون بو کرم ضدآفتاب میده صورتت خجالت میکشم باهاتم

ده سال بعد طلاقم دوباره ازدواج کردم.

تا پارسال مثل شما بودم.هر روز سر چیزای بیخودی دعوامون میشد ولی الان دارم سعی میکنم یاد بگیرم زندگی کنم.

با تلاش های خودم زندگیمون ظاهر خیلی خوبی پیدا کرده ولی حال دل خودم به اون خوبی نیست.

چوون شوهر من یه بچه داره از ازدواج قبلیش و این بچه پایه و اساس تمام مشکلاته.

کلا بچه مشکل داریه.و خوب دختر بچه بیشتر با منه تا با پدرش.

من ازش خسته و کوفته هستم و نمیتونم دم بزنم.چون تا بگم خستم دعوا میشه در حد جنگ جهانی.

اما هروقت با بچه شوهرم احساس بدی پیدا میکنم حسرت میخورم که من مثل بقیه نیستم و ازدواج اولم بهم خورد.

اگر مجبور نمیشدم هرگز طلاق نمیگرفتم و اگر مجبور نبودم هرگز با کسیکه بچه داشت ازدواج نمیکردم.

بهرحال یکی از مشکلات طلاق ازدواج بعدشه.

و اگر با کسی مثل خودت ازدواج کنی حتمال زیاد بچه خواهد داشت....

2706