2737
2734
عنوان

همکارم از حال رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 45 پست
نه نمیگم فیلمش بوده میگم خوبه منم بعضا خودمو بزنم به حال خرابی؟خوبه یا نه؟

عزیز من منظورت همون بود. منظورت این بود که فیلمش بوده.  

چون میپرسی "این"خوبه؟ بعضی وقتها خودمو بزنم به حال خرابی؟؟

منظورت از" این "یعنی طرف دیگه.

😂😂دقیقا شما رسمی هستی؟

نه عزیزم من خودم مرکز دارم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نگفتم اداس میگم خانوم اونجوریش خوبه یا قویش؟

اونی که اینکار میکنه یه نوع بیماری روانی داره یا کمبود بزرگی در بچگی یا تربیت اشتباه والدین‌

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
خودت داری میگی اسپاسم عضله شد و از حال رفت بعد میای میگی که خودشو زده به حال خرابی تا نازشو بکشن؟؟ ش ...

😐😐😐منظورم رو متوجه نشدی عزیزم

خودشو نزده به مریضی میگم اینکه آدم بعضا برا شوهرش برا خانواده سوهرش فیلم بیاد خوبه؟

2738
اونی که اینکار میکنه یه نوع بیماری روانی داره یا کمبود بزرگی در بچگی یا تربیت اشتباه والدین‌

ولی من فک مبکردم آدمو لوس میکنن و دیگه ناراحتش نمیکنن خصوصا مادر شوهر اینا شایدم انگ غشی بودن بزنن و سو استفاده کنن 

اگه بلدي خب انجام بده گاهي ولي من ميدونم اگه اين كارو بكنم بهو خندم ميگيره كلااا منهدمم ميكنن😂😂😂

فعلا بلد نیستم اگه بدونم خوبه میتونم اینکارو بکنم چون کنکور داشتنی عمدا فشارمو میاوردم پایین تا مامانم سخ نگیره😂😁

ولی من فک مبکردم آدمو لوس میکنن و دیگه ناراحتش نمیکنن خصوصا مادر شوهر اینا شایدم انگ غشی بودن بزنن و ...

عزیزم این بیماری...هیچ هم جالب نیس من اگر باشم ترجیح میدم اصلا به این آدم اهمیت ندم چون به نظرم آدم با این همه ضعف ساختگی خیلی بدبخته...و البته اون محبت و احترام همش بخاطر ترحمه

فعلا بلد نیستم اگه بدونم خوبه میتونم اینکارو بکنم چون کنکور داشتنی عمدا فشارمو میاوردم پایین تا ماما ...

پس برو تمرين كن خيلي ب درد ميخوره😂😂😂لعنتييي فشارت و ميبردي بالا پس تو ميتووونييي😂😂

از کجا میدونی ساختگیه اون لحظه نمیتونی تشخیص بدی که😁

اتفاقا کاملا واضحه کاملااااااا...باید ساده باشی که متوحه نشی‌...کلا اینجور آدما بعد یه مدت مسخره عالم و آدم میشن

2706