2726
اول اینکه سر کتاب ابدا قرانی نیست. جزو علوم غریبه ست نه علوم اسلامی. در این مورد بیشتر تحقیق کنین. ا ...

نه این قسمت از سرنوشت من ربطی به انتخابم نداشت

خودم هم غافلگیر شدم

به هر حال خدای من اونقدر ها سخت گیر نیست

اول اینکه سر کتاب ابدا قرانی نیست. جزو علوم غریبه ست نه علوم اسلامی. در این مورد بیشتر تحقیق کنین. ا ...

امیدوارم جایی گیر نکنی که بگی خدایا این چه سرنوشتیه چرا زندگیم اینجوری شد!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزجان همه مشکلات یا بدشانسی ها که نتیجه تصمیم خود آدم نیست شما همه چیز زندگیت رو خودت رقم زدی؟ خ ...

اگر خدا اون قسمت ها رو رقم زده 

قطعا از سر نادونی یا بدجنسیش نبوده.

چون در این صورت لیاقت خدایی نداره.

پس اگر خدا، خدای عاقل و عادل و مهربانی هست، هر تصمیمی گرفته و هر اتفاقی که رخ داده چیزیه که به نفع منه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
امیدوارم جایی گیر نکنی که بگی خدایا این چه سرنوشتیه چرا زندگیم اینجوری شد!!!!!!!!

چرا فکر میکنین کسی بجز شما سختی نداشته تو زندگیش؟!

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728

من صرفا چیزی که توی قران سوره ی بقره خونده بودم براتون بازگو کردم. چون گفتم شاید ندیده باشین اون ایه رو و براتون مهم باشه کافر نشدن 

چرا فکر میکنین کسی بجز شما سختی نداشته تو زندگیش؟!

من میدونم خیلیها سختی میکشن

اما باور ندارم که خدای عادل و مهربون برای بنده اش این عذاب ها رو در نظر بگیره

مثلا اونی که داعش تیکه تیکه اش کرد،چه خیری براش این کار داشت؟

من صرفا چیزی که توی قران سوره ی بقره خونده بودم براتون بازگو کردم. چون گفتم شاید ندیده باشین اون ایه ...

ممنون عزیزم

ما فقط کمی اعتقاداتمون متفاوته

همیشه دلتون اروم باشه

من میدونم خیلیها سختی میکشن اما باور ندارم که خدای عادل و مهربون برای بنده اش این عذاب ها رو در نظر ...

بعضی ها مورد ظلم بقیه افراد واقع میشن. میددنی خدا توی حدیث قدسی در مورد همین فردی که به قول شما داعش تیکه تیکش کرد چی گفته؟ گفته من خودم، خون بهای او هستم. 

خدا بلده چطور راضی کنه بندش رو  چه خون بهایی بالا تر از خودِ خدا

بعضی ها مورد ظلم بقیه افراد واقع میشن. میددنی خدا توی حدیث قدسی در مورد همین فردی که به قول شما داعش ...

چه خوب که انقدر اطلاعات دارین راجع به اعتقادتون🌺

اما من منطقم نمیپذیره

جسارت به اعتقاد کسی نمیکنم،اما یه سری حرفها با دنیای مادی همخونی نداره.مثلا اینکه تو این دنیا چیزی بالاتر از داشتن ارامش نیست.اونوقت وعده ی خون بها چندان ارزشی نداره.

مگر اینکه دلخوش کنیم به اخرت .که اون هم کسی ندیده.

چه خوب که انقدر اطلاعات دارین راجع به اعتقادتون🌺 اما من منطقم نمیپذیره جسارت به اعتقاد کسی نمیکنم ...

عزیزم شما با اعتقاد به اینکه سر کتاب باز کردن یه کار قرانیه میخوای سرکتاب باز کنی. این واسه من یعنی شما به قران اعتقاد داری. خوب چرا میری سراغ فرع قران و سراغ خود قران نمیری؟ قاعدتا خودِ قران باید تاثیر بیشتری داشته باشه تا چیزی که به نظرِ شما از قران مشتق شده و گرفته شده.

خدایی که قراره بلد باشه دعای دعانویس رو بخونه حتما شنیدن دعای شما رو هم بلده. وگرنه حقیقتا خدای بی دست و پایی هست که یه سرکتاب باز کن میتونه کار شما رو راه بندازه و خدایی که خالق اون دعانویسه از حل مشکل شما عاجزه!

البته منکر این نیستم که بعضیا میتونن مشکلات رو موقتا حل کنن یا از چیزهایی که اطلاع ندارین شما رو با خبر کنن که اونم از طریق تسخیر جن هست و البته تبعات خاص خودش رو داره و به دلیل همین تبعات توی اسلام حرام شده.

اینو کسی بهت میگه که روزای خیلی سختی رو پشت سر گذاشته، به خدایی که برات قسم خورده که از مادرت بهت مهربانتر و دلسوزتره اعتماد کن، باور کن از ناراحتیت دلش خنک نمیشه و حتی از خودت هم بیشتر ناراحتت میشه. مشکلاتت رو با دعای توسل، با زیارت عاشورا با توسل به شهدا حل کن..از راه خداییش نه از راهی که شیطان اول جادش نشسته. 

به هرحال

از ته قلب برات ارزوی روزهای خوب میکنم دوست عزیزِ ندیده ی من❤

سرکتاب از آینده زیاد نمیگه ها فقط در مورد اینکه طلسم و دعا و همزادی چیزی داری میگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
عزیزم شما با اعتقاد به اینکه سر کتاب باز کردن یه کار قرانیه میخوای سرکتاب باز کنی. این واسه من یعنی ...

من برای یه ارامش موقت سرکتاب میگیرم

اهلش نیستم ولی الان تو شرایطیم که دوتا حرف از اینده حکم مسکن رو واسم داره

به خدا اعتقاد دارم.اما خدام سخت گیر نیست

من اعتقاد دارم اگر انسانیت داشته باشم هم این دنیا رو دارم هم اون دنیارو

چیزهایی که به نظرم منطقی نیان رو راحت نمیپذیرم

ممنون عزیزه دلم واسه ارزوی خوبت

منم واست ارزو میکنم خدا اونقدر به زندگیت ارامش بده که سختیهای گذشته به یادت نیان❤️🌺❤️

2706