2726

منم میخوام

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

برا چه کاری؟در حد سرکتاب یا دعا هم میخای

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طبق ایات قران 

مراجعه به این افراد کفره

(اگر اطلاع نداشتین)

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
یکی توهمین نی نی سایت گفت کارش عالیه وفلان میخای شماشو بدمت

؟؟

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
اول اینکه سرکتاب یه کار قرآنیه دوم اینکه این سرنوشت من که خدا واسم نوشته بی معرفتی نبود؟!

اول اینکه سر کتاب ابدا قرانی نیست. جزو علوم غریبه ست نه علوم اسلامی. در این مورد بیشتر تحقیق کنین. اسلام و قران اونقدر حقیر نیستن که سر کتاب توشون جایی داشته باشه. 

دوم اینکه از سرنوشت شما اطلاعی ندارم ولی خوبه یاد بگیریم مسئولیت انتخابها و تصمیم های اشتباه خودمون رو بپذیریم. 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
اره ممنون میشم شمارش رو بدین

09051701639 سلطانی

09395029450 من ب ایشون پم دادم واسه سرکتاب یک ماه پیش فکرکنم ۱۹تومن گرفتن ی پیرمردی هستن توروستا و منشی دارن واقعاحرفایی ک بم زدن حقیقت داشت ولی شماره اولیو ک خانمی توهمین سایت دادن هنوز بهشون پم ندادم

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
اول اینکه سر کتاب ابدا قرانی نیست. جزو علوم غریبه ست نه علوم اسلامی. در این مورد بیشتر تحقیق کنین. ا ...

عزیزجان همه مشکلات یا بدشانسی ها که نتیجه تصمیم خود آدم نیست

شما همه چیز زندگیت رو خودت رقم زدی؟

خداوند چیزی برات نخواسته؟حالا یا خوب یا بد؟

2706