1648
1605

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

یه تشت سالاد  

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1522

هرروز ی موز بخور برای معده٬ موز عالیه

مهربون لایک نکن.   یه روز میاد ک ی نفر وارد زندگیم میشه ک باعث میشه فراموش کنم شب گریه هامو...فراموش کنم ک دوسَم نداشتن.ی نفر ک هر کاری میکنه برای اینکه من لحظه ای بخندم و هر کاری میکنه برای بودن با من.بودنی تا همیشه...ی نفر ک هدیه ی خدای مهربونمه.ی نفر ک معجزه ی زندگیمه.پاداشِ صبوری و سکوتِ منه...ی نفر ک وقتی کنارش راه میرم،احساس غرور میکنم.دستاشو میگیرم و خوشبختی رو لمس میکنم.ی نفر ک باعث شده شبا با عشق بخوابم و روز رو با عشق،شروع کنم.ی نفر ک جانِ منه...خداجونم شکرت بابت معجزه ای ک ی روزِ قشنگ وارد زندگیم میشه و بابتِ حضورش،نماز شکر میخونم...شکر...شکر...شکر...
قرص راینیتیدن بخور

وایییی نه.. مثل قرص استامینوفن سفت و بزرگه ..تا حل بشه پدر معده رو درمیاره.. کلیدینیوم سی خییلی عالیه..اندازه نصف لپه اس.. اصلا عوارضم نداره.. من اصلا عاشق این قرصم..اینقده زودم خوب میکنه معده رو

1614

این تاپیکم راجع ب معده درد بود قبلا 

میتونی اینم بخونی گلمhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3352292&slug=خعلی-معدم-درد-میکنه-نمیتونم-نفس-بکشم&postId=107888140

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
1626
ممنون گلی😍

فدات انشالا خوب شی فکر و استرسم موجب معده درده 

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
ن نمیتونم هیچ چی زیادبخورم فکر کن ی سانویج کوچولوبخورم معده دردمیگیرم

اخیی عزیزم معدت کوچیکه 

من خودم زخم معده داشتم رفتم انتوسکوپی فکر کن که چه دردیو تحمل کردم😥😣

1639