2737
2734
عنوان

😱😨اتفاقات عجيب زندگي ملت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 7365 بازدید | 246 پست
ما از بس اینطوری میشدیم اوابل ب بقیه شک میکردیم تازگیا فهمیدیم جن داره خونه

من نمیتونم به جن فکر کنم ولی واقعا خیلی چیزا تو خونمون گم میشه

الان چن وقته کارت ملی خودمو شناسنامه پسرم که جاش کامل مشخصه نمونده در حالیکه از خونه بیرون نبردمش لازمم نبوده

بالش پسرم گم شد تموم خونه رو زیرو رو کردم براش نیست که نیست

لباسای بچگیاش خیلیاش پاره میشد یا گم میشد کلا در حالیکه هیچ جا نمیرفتیم

نمیرفتیم خونه مونم آپارتمانیه کلا100 متر نمیشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما تو خونه مون خیلی چیزا گم میشه گاهی اصلا پیدا نمیشه یه بار با پسرم کنار هم دراز کشیده بودیم شوهرم ...

واااااااي

آقاااا اينو گفتي

چند شب پيش رفتم خونه زنداييم اينا طبقه بالاي ما هستن

در خونرو باز كردم رفتم تو ب زنداييم گفته بودم ميام

رفتم بالا ديدم برق روشنه  در زدم درو باز كردم داد زدم زندايي؟يهو يكي گفت بلههه؟ فك كردم زنداييم تو يكي از اتاق خواباس و اينا

رفتم تو خونه گوشيمو زدم ب شارژ قرار بود برم خونشون حموم،چون آبگرمكن خودمون خراب بود

بعد يهو ديدم زنداييم نيومد هي گفتم زندايي؟زندايي؟ديدم هيشكي جواب نميده

كل خونرو ديدم زنداييم نبود

انقد ترسيدم گوشيمو برنداشتم دوييدم تو بالكن ماامانمو با ترس صدا زدم ك بياد بالا😐و منتظر مونديم تو بالكن زنداييم اومد گفت مسجد يودم

ولي من واقعا شنيدم يكي جوابمو داد ك رفتم تو خونه

فك كردم توهم زدم

خاك تو سرممم

2728
اي خدايا منو بكش😭از مامانمم ميترسم😭😭😭

چندسال پیش خواهرم خونمون بود شب پیشمون موند،فردا صبحش به من گفت تو نصفه شبی داشتی خیاطی میکردی؟گفتم من؟منکه تا صبح خواب بودم اصن بیدار نشدم چی میگی؟گفت خودم پاشدم دیدمت،پشت چرخ خیاطیت نشسته بودی منو نگاه میکردی،نور لامپ چرختم افتاده بود تو صورتت،ازت پرسیدم چیکار میکنی نصفه شبی؟گفتی دارم لباس میدوزم

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
منم ظرفام گم میشه مخصوصا چاقوام باورت نمیشه یه سرویس ۱۲ تایی کارد میوه خوری گم شده با یه سرویس چاقو ...

باباي منم يه همكار مشهدي داره

تعريف ميكنه تو خونمون ظرفامون گم ميشن

قابلمه هامون و اينا كاملا نيست و نابود ميشن و بعد ي مدت خودشون ميان سر جاشون'

ي بارم گفت عروسم لباسشو ك ي بارم نپوشيده بوده غيب ميشه و بعد ي مدت پيدا ميشه

2738
بچه بودم (حدود پنج چهار سال) ی بار بابام چراغو روشن کرد رفت اشپزخونه نورش افتاد همه جا بعد من با گ ...

😭😭😭😭😭😭وااااايييييي

منم همچين خاطره اي دارم ولي چون مال خيلي سال پيشه نميدونم واقعا درست ديدم يا ن

ولي اون زمان مثل سگ پس افتاده بودم از ترس و واسه همه تعريفش كردم

بچه هم نبودم

كلاس چهارم بودم

2706