2737
2734
عنوان

مادرم میگه...

213 بازدید | 21 پست

بعضی پسرا زن میگیرن برای کلفتیه مادر و خواهرشون...بعضیاشونم نه واقعا دختر رو دوست دارن و فقط برا خودشون میخوان برای زندگی 

میگه دوست ندارم اینجور آدمی نسیبت بشه...دوست دارم تو رو برا خودش بخواد نه برا مادر و خواهرش...

خیلی برا ازدواج میترسم...خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرت نظرش محترمه اما برای دوره خودشه. اون زمان که عروس با خانواده شوهر زندگی میکرد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
مادرت نظرش محترمه اما برای دوره خودشه. اون زمان که عروس با خانواده شوهر زندگی میکرد 

مگه همین الان تاپیکا مادرشوهر و خانواده شوهر و طرفداری شوهر از خانوادشو نمیبینیم؟..

2738
مگه همین الان تاپیکا مادرشوهر و خانواده شوهر و طرفداری شوهر از خانوادشو نمیبینیم؟..

ربطی نداره عزیزم تو خودت وقتی ازدواج کنی نمیای خونوادتو بندازی کنار که بازم برات عزیزن مردا هم همینطور

خدا جونم شکرت...

من ندیدم تو اینا شوهرا همسرانشونو به کلفتیه مادر و خواهر اجبار کنن 🙄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706