2726
عنوان

چکار کنم که از چیزای مسخره نترسم

111 بازدید | 19 پست

از چیزایی ک باید بترسم نمیترسم.از کثیفی میترسم.انگار بدترین چیز دنیاس و ته خط.چطور به مغز احمقم بفهمونم کثیفی خیلی مهم نیست 

اگه از بیرون بیام حس کنم لباسم کثیف شده میگم پس اومدم خونه خونه کثیف شده و...

وسواس داری

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با روانشناس يا روانپزشك مشكلتونو مطرح كنيد 

اگه نميتونيد مشاوره تلفني هم هست 

يا اَز گوگل راه كار مقابله با وسواس سرچ كنيد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
وسواسی نیستی؟

جواب سوالت مشخصه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ترس یه چیز دیگس

منم چن مدت بود که احساس میکردم هر خونه ای میرم غذاشون کثیفه هیچی نمیتونستم بخورم حالم بهم میخورد از همه چی یدفعه به خودم اومدم دیدم دیگه کم کم دارم مثل احمقا رفتار میکنم الاندیگه خوب شدم شمام باید اشتباهتو قبول کنی تا بتونی اصلاحش کنی

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
2706