2737
2734
عنوان

هیچ کسی فکر نکنم مثل من باشه

336 بازدید | 34 پست

مادرم مشکل روانی داری.از کوچیکی یعنی خیلی خیلی کوچیکا ۴ ۵ ساللگی یادم میاد.مادرم بهم میگفت الان رعد و برق میاد میزنه بهت الان بارون میاد تو رو میبره.فکر نکنین شیطون بودما بخداوندی خدا از بس ساکت بودم یه کلام حرف نمیزدم با کسی فقط سرمو تکون میدادم بخدا از بس منو ترسو بار آورده بود.لذت میبرد من وقتی من میترسیدم.مریض میشدم میگفت دیگه میمیری خوب نمیشی.دیر پریود شدم میگفت تو دیگه پدیود نمیشی مریضی داری.ازدواح گو کردم که از شرش خلاص شم حرفایی که درباره شوهرم میزد که هیچی حوصله تدارم بگم.بهد حامله شدم میگفت معلوله.ورم پا داشتم میگفت میمیری بچت بدون تو اسیر و اویر میشه.بچه دار شدم بچت اینجودی بچت اونجوریه.همش میگه بچت از پله ها میفته میمیره مغزش داغون میشه. یه آدمی ساخته از من که استرسی به تمام معنا.همش منتطر اتفاقای بد هستم

نمیدونم چیکار کنم خوب بشم 

الان دیگه حرفای اون برام مهم نیست اصلابه تخمکمم حسابش نمیکنم 

ولی آدمی هستم شدیدا استرسی 

داغووونماااا داغووووووووووووووووون

رفتاراشو جلوی شوهرمم میکرد شوهرمم یه عوضی بدرد نخور سواستفاده گر 

اونم یاد گرفته بهم استرس میده

میخواد اذیتم کنه میگه فلان چیز فلان چیز میشه

نمیدونم باید چیکار کنم.از مشاورهای اینجا پرسیدم قشنگ توضیح دادم گفتم از بچکی بود میگه تو خودت ببین چیکار کرده بودی😐

اخه چی کاری میتونستم کرده باشم من که مستحق این مجازات باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روانکاوی شو خواهش میکنم حتما روانکاوی شو و از هزینه اش فرار نکن صدمه جدی به صمیرناخوداگاهت زده ایشون  و از مادرت فاصله بگیر 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
پول مشاور ندارم از اینجا هم پرسیدم گفتن ببین خودت چیکار کرده بودی

اینجا رو ول کن مشاور هم به دردت نمیخوره فقط روانکاو

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

حتماااا برو روانپزشک..بذار ازذهنت پاک شه وگرنه خدای نکرده میشی مثل مادرت

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
حتماااا برو روانپزشک..بذار ازذهنت پاک شه وگرنه خدای نکرده میشی مثل مادرت

نه مثل اون نشدم 

امثال من هیچ وقت اشتباه عوصیایی که بدنیا اوردنشون رو تکرار نمیکنن 

مثل بیشتر بچه های طلاق که پدر مادرای خوبی میشن

دارو بخورم همش خواب آلودگیه  بچمو کی نگه داره قبلا روانپزشک رفته بودم می افتادم میخوابیدم فقط

روانکاو که دارو نمیده خانم از روش هایی مثل خواب درمانی و چیزای دیگه استفاده میکنه برای همین نسبت به روانپزشک ومشاور هزینه اش بیشتره و زمان بیشتری میبره ولی واقعا مفیده .

2706