2410
2553
عنوان

دیروز دکترم دعوام کرد بخاطر پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدایاااا بخورم نینی توپولیتو😍😍

ماشاالله عزیزم سالم باشه

اگه شیر مادر میخوره عیبی نداره

وقتی راه افتاد باید التماس کنی تا بخوره 

بازی کن باهاش تا دست و پاهاشو تکون بده و تحرکش زیاد شه

بادکنک رنگی ببند به پاهاش تا تکونش بده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
ای جان،دلبرو     غمت نباشه،بدنش میطلبه شیر رو،تواین سن نمیشه رژیم،ولی غذاافتاد،کمتربده غذ ...

شیر خشک میخوره میترسم قند بگیره 

والا بخدا زیاد تر از اون چیزی که پشت قوطی شیر خشک نوشته نمیخوره 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2456
وای خدایاااا بخورم نینی توپولیتو😍😍 ماشاالله عزیزم سالم باشه اگه شیر مادر میخوره عیبی نداره وقتی ...

شیر خشک میخوره 

بابام منو ترسونده میگه دیابت میگیره 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
وای خدایاااا بخورم نینی توپولیتو😍😍 ماشاالله عزیزم سالم باشه اگه شیر مادر میخوره عیبی نداره وقتی ...

چشم عزیز دلم قربونت برم 

چشم عزیز دلم قربونت برم 

فدات گلی

اگه شیر خشکیه خب کمتر بده گاهی اب بهش بده یا پستونک

بچه عادت داره به مک زدن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
وقتی هم شیر نمیخوره دائم یا بازوی منو میخوره یا دست خودشو یا لباسشو

ای جونم بده بخوره 🤣

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2714
الان حس مبکنم واسه همین وزنشه نمیتونه غلت بزنه 

بابا من پسرم ۲۰ روزش بود شیرخودمو بهش میدادم وقتی بدنیا اومد ۳ کیلو ۶۰۰ گرم بود تو ۲۰ روز شد پنج کیلو نیم.تا ۴.۵ ماهی شد ۸.۹ کیلو یک سالو ۷ ماهش بود شد ۱۳.۱۴ کیلو خیلی تپل بود.وقتی ۲۰ روزص بود بردمش دکتر.دکتر بهم گفت تو ۲۰ روز خیلی وزن گرفته ک پنج کیلو نیم شده.ولی همین که شروع کرد به دندون دراوردن و اینکه یک سالو ۷ ماهش بود از شیر گرفتمش کلا لاغر شد الان۴ سالشه ۱۴ کیلوهه اصلا چاق نمیشه خیلی لاغره

منم تا ده ماهگی دخترم بهش شیر خشک دادم زیاد نمیخوره.خیلی کم خوراکه.الان یک ماهی میشه بهش پاستوریزه میدم.

چرا ب نینیت پستونک نمیدی

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
منم تا ده ماهگی دخترم بهش شیر خشک دادم زیاد نمیخوره.خیلی کم خوراکه.الان یک ماهی میشه بهش پاستوریزه م ...

میدم گریه میکنه