2726
عنوان

کی فیلم پری ناز رو دیده؟

2846 بازدید | 11 پست

من اصن نفمیدم اول و اخرش چی شد؟

قسمت اول فیلم ک مامان پری ناز تو حمام بود اون پسره بهش تجاوز کرد؟ اون پسره ،همون دو پسره دوستش نبود؟

اخرش چی شد اون دختره ک تو بغل فرخنده بود بهس میگفت ستاره رو یکی از چشماشم بسته بود مگه همون پری ناز نبود؟😐😐 

واقعا بابای پریناز اون مرد منگله بود؟😐

اصن کجا پخش شده؟ایرانیه؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا سوال من در مورد آخر فیلم بود اون سکانسی که پریناز روی شونه باباش بود یعنی چی؟ یعنی فرخنده وقتی بچه رو تو بازار رها کرد پشیمون شد و دوباره پیداش کرد و به باباش سپرد؟

از طرفی فرخنده به داداشش میگفت دوسال دنبال پریناز گشتم پیداش نکردم

چرا فیلم ها رو اینقدر گنگ میسازن؟!

حالا سوال من در مورد آخر فیلم بود اون سکانسی که پریناز روی شونه باباش بود یعنی چی؟ یعنی فرخنده وقتی ...

اخه دختری ک رو.زانو فرخنده بود همون پریناز بود قیافش نبود😓؟

اهان پس حتما فرخنده دنبال پریناز گشته پیداش نکرده، باباش اونو دیده چمدونم والا با این فیلم ساختنشون

یعنی باباش و عمه ش گشتن پیداش کردن 😐 اینم ممکنه باشه

فیلمارو جوری میسازن که هر کس خودش حدس بزنه آخرش چی به چیه🙄