1507
1521
عنوان

حرف شوهرم..

408 بازدید | 39 پست

چندوقت پیش تو یه روضه از فامیلای شوهرم نشسته بودم پیش خواهرشوهرم،بعد دخترخاله ی شوهرم از راه رسید بیشعور اومد قشنگ با همه دورو بریام سلام کرد و دست داد ولی با من نه،خ ناراحت شدم،تازه موقه خداحافظی هم همینطور،فک کرده چ گوهیه

بعد اومدم ب شوهرم گفتم کلللی گفت خاک تو سرش اینا خانوادتا اینطورن بیشعورن تو هم محلش نزار بره بجهنم و...

حالا دیشب دیدمش باز تو جمع خانما منم اومدم یکی یکی باهمه سلام کردم و به اون محل گ.ز هم ندادم😁دلم خنک شد

همینجوری برا شوهرم تعریف کردم درومده میگه نباید اینکارو میکردی😨خوب نیست و...بهش میگم کجای کاری اون شروع کرده ب بی احترامی،اگه هی بی احترامی کنه من احترام بزارم ک دیگه منو اونجاش هم حساب نمیکنه

نمیدونم چرا دلش برا اون میسوزه برا من نه ولی

چن وقت پیش ی نفر ب مادرش بی احترامی کرده بود انقد ناراحت شده بود ولی برا من اینجوری

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

چقدر شوهراتونو در جریان میذارید

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس                     لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید 

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

دلش واسه اون نسوخته ازقدیم گفتن خر لگد میزنه ادم که لگد نمیزنه

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍
1517
شما چرا برای همسرت روابطتو توضیح میدی؟

منم کار خودمو میکنم نمیگم 😂😂ی بار رفتار زشت جاریمو واسش گفتم بعدش تو ی دعوا بهم گفت حسود منم دیگه نمیگم 

میشه ی صلوات مهمونم کنین خدا بهم آرامش بده🙏🙏
1334

کار خوبی کردی منم دلم خنک شد

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

اونکه اونجوری رفتارکرده داره بهت حسودیش میشه ضمن اینکه دراین رابطه کارایی ک میکنی ب شوهرت نگو چون منم شوهرم اینجوری بود وبهم میگف یکی ک بد میکنه توبدنباش اینجوری ازون قابل احترام تری اگه ن ک توام یکی مث اونی)

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂
1476
سختش میکنی دنیای مردا باما یکی نیست  طرز فکرشون یکی نیست واسه اینکه کوچیک جلوه نکنی گفته کار ...

آخه خودش همیشه اینچیزارو برام تعریف میکنه و جالبه وقتی ی نفر حتی باهاش سرد سلام میکنه این قشنگ می ر ینه بهش دفعه ی بعد،نمیدونم چرا واسه این انتر فقط دلش سوخته انگار ایشش

قبلا شوهرت دوسش نداشته یا اون شوهرتو؟؟

نه فک نمیکنم شوهرم دوسش داشته باشه،ولی اینو میدونم ک اون خیلی دوس داشته جای من باشه،و الان از حسادتشه این کاراش تابلوعه،حتی روز عقدم ی جوری رفتار کرده ک فامیلام میگفتن این چشه ی جوری نگات میکنه انگار ارث باباشو خوردی

1514