2733
2734
عنوان

ب نظرم فیلم رحمان۱۴۰۰ خیلی بی مزه بود

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 27 پست

عجیب نیست که فیلمی به این حد سخیف و مستهجن اجازه پخش میگیره

ولی فیلمهای زیادی هستند که سالها به دنبال مجوز پخش هستن چون دردی از جامعه رو به تصویر کشیدن

سالهای اخیر به شدت دادن سلیقه مردم رو به موسیقی و فیلم های مزخرف تنزل میدن

جای بزرگان هنر رو کسایی گرفتن که به خاطر پول حاضر هستن پشتک بزنن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم برگشتی ؟

پریشب رسیدم عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
از سينماي دوزاريمون بيشتر انتظار داري!؟

دقیقا مخصوصا فیلمای منوچهرهادی که بسیارچرته..من تامیبینم اینکارگردان فیلمیه میفهمم فیلماش اب دوخیاریه..

برداشته توهمه فیلماش محمدرضا گلزار و زن خودش و ساره بیات

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
زیارتت قبول...

زنده باشی عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

چرا رفتین سینما دیدین؟ تو ماهواره تا الان شصت بار گذاشته

با اینکه کپیِ فیلم پخش شده و اصلش نبود بخاطر رنگش 

ولی من تا الان ده بار دیدم خییییلی باحال و خنده دار بود خییییییلی 

من اول اینو دوست دارم بعد تگزاس یک و دو

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
خداییش شوخیاشون چه جوری مجوز میگیره اینا؟🤔

مجوز پخش نگرفته 

از رو فیلم اصلیش یکی کپی کرده و پخش کرده

رنگش فیلم واضح نبود اگر دقت کرده باشی

این فیلم مجوز پخش نگرفته گلم

تو سینما بود کل عید

چه جوری نگرفته...مجوز گرفت..پخش هم شد

بعدا آقایون توقیف کردن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
تو سینما بود کل عید چه جوری نگرفته...مجوز گرفت..پخش هم شد بعدا آقایون توقیف کردن

نه اون کپی هست خود اصل فیلم نیست

یه نفر کپیش رو پخش کرده 

اگر دقت کرده باشی فیلم رنگش کمرنگه 

خود اصلش مجوز پخش نداره 

اما الان دیگ همون کپی رو همه دیدن