1507
1482

فک میکردم خییییلی خوبه و از اینه بغل بالاتره 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

واقعا؟

من و شوهرم باهم دیدیم خیلی دوست داشتیم😂

همش میخندیدیم

تازه بعضی جاهاش دوبار دیدیم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
1432

کجا میتونم ببینم؟

اگرعکس مرا هم آتش زدند یا پاره کردند باید سکوت کنید نیروتون را حفظ کنید برای اون روزیکه کشور به او نیازمند است برای اون روزیکه نیروی جوان و مومن و حزب الهی باید درمقابله بادشمن بایستد،و ِالّا حالا فرض کنید یک جوانی یا یک دانشجوی فریب خورده ای یک حرفی زد یا یه کاری کرد چه اشکالی دارد من از اون صرف نظر میکنم(بخش از سخنرانی امام خامنه ای😍)

خییییییلی خنده دار بود،بعد از تگزاس ۱و۲ رتبه ی سوم رو بهش میدم😆عاااالیییی بوددددددد ولی وجججدانا بی ادبی بود،پیشنهاد میدم جلو بچه ها نگاه نکنین😁

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

اینه بغل اون تیکش که عقابه لنگ میزد من جر خوردم از خنده تو سینما 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم بیمه ابوالفضل ، بیمه امام حسین . به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه خانومهارو زود زود سبز کنه انشالله
1476

عجیب نیست که فیلمی به این حد سخیف و مستهجن اجازه پخش میگیره

ولی فیلمهای زیادی هستند که سالها به دنبال مجوز پخش هستن چون دردی از جامعه رو به تصویر کشیدن

سالهای اخیر به شدت دادن سلیقه مردم رو به موسیقی و فیلم های مزخرف تنزل میدن

جای بزرگان هنر رو کسایی گرفتن که به خاطر پول حاضر هستن پشتک بزنن

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
عزیزم برگشتی ؟

پریشب رسیدم عزیزم

اگرعکس مرا هم آتش زدند یا پاره کردند باید سکوت کنید نیروتون را حفظ کنید برای اون روزیکه کشور به او نیازمند است برای اون روزیکه نیروی جوان و مومن و حزب الهی باید درمقابله بادشمن بایستد،و ِالّا حالا فرض کنید یک جوانی یا یک دانشجوی فریب خورده ای یک حرفی زد یا یه کاری کرد چه اشکالی دارد من از اون صرف نظر میکنم(بخش از سخنرانی امام خامنه ای😍)
از سينماي دوزاريمون بيشتر انتظار داري!؟

دقیقا مخصوصا فیلمای منوچهرهادی که بسیارچرته..من تامیبینم اینکارگردان فیلمیه میفهمم فیلماش اب دوخیاریه..

برداشته توهمه فیلماش محمدرضا گلزار و زن خودش و ساره بیات

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
1508