2733
2734
عنوان

شماباشید چیکار میکنید...

74 بازدید | 13 پست

خانوما اگه شما یه شوهری داشته باشید ک خانوادش براش مهمتر باشن جیک و پوک زندگیش رو ببره ب خانوادش بگه سلامتیتون براش اصلا مهم نباشه مسافرتا و تفریحاش با دوستاش باشه همیشه مسخرتون کنه و از قیافتون و دسپختتون ایراد بگیره و پیش ابجیاش بشینه ازتون بد بگه صبح تا شب سرکار باشه شبم ک میاد مثل برج زهر مار باشه ک نتونی باهاش دو کلمه حرف بزنی و بدونید ک هیچوقت ازش نمی‌تونید بچه دار شید چیکار میکنید ( خواهش میکنم توهین نکنید چون جای من نیستید بارها ب طلاق فکر کردم و رفتم ولی اومده با زبون بازی خامم کرده از طرفی هم اطرافیانم خیلی منتظرن ک تو زندگی شکست خوردنم رو ببینن) 

اینجور که شما نگران حرف اطرافیان هستی و خام زبون شوهرت میشی...هیچ کار همینجوری به زندگی ادامه بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

سه خط اول پستتون دقیقا مشخصات شوهر منه 

همین سه خط خیلی باعث عذابمه 

منم بارها ب طلاق فک کردم 

ولی من بچه دارم دلم نمیاد بچه مو  فرزند طلاق کنم دخترم زیادی ب باباش وابسته اس 

من مجبورم کنار بیام و زندگیمو تباه کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بعد یه چی شوهرم میگه اگه طلاق میخای خودت برو تقاضا بده میگه من مهرت رو نمیدم خودت خاستی ک جدا شی دیگه این درسته ک اگه زن تقاضا بده نمیتونه مهریه بگیره؟ 

بعد یه چی شوهرم میگه اگه طلاق میخای خودت برو تقاضا بده میگه من مهرت رو نمیدم خودت خاستی ک جدا شی دیگ ...

مهریه در هر صورت حق زنه 

ولی مردای عوضی ک همه چی ب نفعشونه میتونه بگه من از زنم راضیم طلاقشم نمیدم و انقد اذیت کنه ک پشیمونت کنه 

شما فکر می کنی اگه با این وضع شوهرت باهاش بمونی بعدا یه بچه م بیاد این بغلت یه بچه هم اون بغلت، وضع بدتر نمیش؟

دیگران نمی فهمن و نمی بینن؟

بقیه رو ول کن، یه بار قراره زندگی کنی، با عذاب نگذرونش

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
شما فکر می کنی اگه با این وضع شوهرت باهاش بمونی بعدا یه بچه م بیاد این بغلت یه بچه هم اون بغلت، وضع ...

هیچ بچه ایی وارد زندگی من نمیشه 4 سال تموم این اخلاقاشون رو تحمل کردم ب امید بچه اما از وقتی دونستم بچه ای نخواهم داشت خیلی به طلاق فکر میکنم 

مهریه در هر صورت حق زنه  ولی مردای عوضی ک همه چی ب نفعشونه میتونه بگه من از زنم راضیم طلاقشم ن ...

حتی اگه بگم این مرد بچه دار نمیشه هم باز دادگاه حق رو ب اون میده؟