2410
2553
عنوان

برگردی عقب ازدواج میکنی یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 50 پست
از این تاپیک نتیجه میگیریم ۴۰ درصد خانما کلا ازدواجی نیستن ۲۰ درصد انتخاب اشتباه داشتن و بقییه ازدوا ...

همیشه اهل انجام کارهای منزل نبودم من دختر بیرون بودمم درس دانشگاه بعدم سر کار مستقل بودم و خودم تصمیم می گرفتم وقتی ازدواج کردم تا چند ماه می دونستم باید برم غذا بپزم یا غذا چه جوری باید پخته بشه ولی با این حال می رفتم تو اشپزخونه مثل منگولا دوربرم نگاه می کردم از ظرف شستن متنفر بودم اینکه کمتر سرکار بودم و باید میومدم خونه برام عذاب بود، اینکه برای لباس پوشیدنم باید مشورت بگیرم و سیک لباس پوشیدنم تغییر کرد خیلی سخت بود الان بهتر شدم راضي ام ولی کلا اگر برگردم به قبل هرگز ازدواج نمی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور خیلی خیلی میترسم شب و روز فکرم درگیر اینه که ایندم چی میشه موقعیت شغلی و مالی خوبی دارم ...

خوبه باز پس سعی کن عاقلانه انتخاب کنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2720

در حال حاضر اره صددرصد بازم ازدواج میکنم

البته من سنم کم بود بعضی وقتا بحثمون میشه میگم کاش اینکارو نمیکردم ولی بیشتر اوقات مثل الان خیلی راضیم😍

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
همسرم مرد بدی نیست...زندگی نسبتا خوبی دارم...ولی ازدواج اون چیزی نیست که دخترا فکرشو میکنن...خیلی مخ ...

من خودم شاغلم و اون زندگی که میخواستم بسازم و ساختم ولی این زندگیم چندان ایده ال نیست استرس ادمو از پا درمیاره تو کار و اینکه بدون جنس مخالف با نیاز عاطفی چه میکنی؟ شاید شما زیادی ایده ال گرایی

نشنیدم چی فرمودین؟

من که صد بار هم برگردم عقب با همین همسرم ازدواج میکنم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2714
از این تاپیک نتیجه میگیریم ۴۰ درصد خانما کلا ازدواجی نیستن ۲۰ درصد انتخاب اشتباه داشتن و بقییه ازدوا ...

نه عزیزم اینهایی که الان میگن ازدواج خوبه و ... احتمالا اوایل ازدواجشون هست

منم تا دو سال پیش خوشحال بودم از ازدواجم اما الان پشیماااان

همیشه اهل انجام کارهای منزل نبودم من دختر بیرون بودمم درس دانشگاه بعدم سر کار مستقل بودم و خودم تصمی ...

چقدر استرس وارد کردی😂 منم دقیقا مثل شماام کارم دارم و وضعم خوبه اما حق کار و طلاق و اینا هم دارم به نظرت ادامه بدم؟

نشنیدم چی فرمودین؟
2706