2410
2553
عنوان

برگردی عقب ازدواج میکنی یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کلا شخصیتم ازدواجی نیست

از این تاپیک نتیجه میگیریم ۴۰ درصد خانما کلا ازدواجی نیستن ۲۰ درصد انتخاب اشتباه داشتن و بقییه ازدواجا موافقن برام جالبه بدونم چی باعث میشه یسری خانما شخصیتشون ازدواجی نباشه؟ شاید منم مثل شما باشم بعدا پشیمون بشم

نشنیدم چی فرمودین؟
دلیلشم بگو اگر دلت خواست

آخه مگه آقا بالا سر داشتن هم خوبه هی امر و نهی کنه البته البته مرد داریم تا مرد

شاید من‌ گیر یه مرد نامرد افتادم

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹
2714
چرا؟

همسرم مرد بدی نیست...زندگی نسبتا خوبی دارم...ولی ازدواج اون چیزی نیست که دخترا فکرشو میکنن...خیلی مختصر و مفید بخوام بهت بگم...در کل مرد خوب...خوبشم بده...میتونستم به اون خوشبختی و زندگی ایده آلی که میخوام با تلاش خودم دست پیدا کنم و تا این حد رنج تاهل رو به جون نخرم...منتها گول بچگی و عواطفم رو خوردم و تصورم این بود که یک غیرهمجنس درکم میکنه...دریغ...

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
آخه مگه آقا بالا سر داشتن هم خوبه هی امر و نهی کنه البته البته مرد داریم تا مرد شاید من‌ گیر ی ...

دقیقا منم اکثر ازدواجای موفقو تو اطرافیانم میبینم خانمهاشون اهل چشم گفتن هستن و مرداشون از لحاظ مالی قوین و به زن و بچشون میرسن

منم خیلی از اینکه بهم امر و نهی بشه میترسیدم برای همین کار میکنم و مستقلم از همسرم از اول، حس میکنم این یکم حس سلطه مردارو کاهش میده ولی بازم درگیری هایی سر این قضیه خواهیم داشت قطعا

نشنیدم چی فرمودین؟
در شرفشم اما میترسم😐

منم همینطور خیلی خیلی میترسم شب و روز فکرم درگیر اینه که ایندم چی میشه موقعیت شغلی و مالی خوبی دارم نمیخوام گند بزنم به همه چیز

نشنیدم چی فرمودین؟
2706