2733
2734

شوهرم خیلی دوس میداره منم بلدنیستم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نخود 3 روز خیس کن بعد چر خ کن و سیر و پیاز و نمک و فلفل بزن و سرخ کن.....

تخم مرغ نمیخواد؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

من نخود رو ٢٤ساعت ميزارم خيس بخوره

مرتب هم ابشو عوض ميكنم

بعد كامل اسياب ميكنم پياز سير و جعفري هم اسياب ميكنم مخلوط ميكنم و تخم مرغ ميزنم ادويه هم زيره سبز زردچوبه نمك فلفل ميزنم

يه ظرف گود برميدارم روغن ميريزم فلافل رو ميزارم توي روغن خودش مياد بالا هروقت اينجوري شد برش ميگردونم تا سرخ بشه

طمعش عالي ميشه

ولي كامل اسياب كن سير و جعفري خيلي خوش طعمش ميكنه

برا منم اکثرا خشک میشه  قراره امشب درس کنم اما میدونم باز بد میشه

من تاحالادرست نکردم

ولی بعضیاخیلی خوب درست میکنن نمیدونم چجوری

2738
من نخود رو ٢٤ساعت ميزارم خيس بخوره مرتب هم ابشو عوض ميكنم بعد كامل اسياب ميكنم پياز سير و جعفري هم ...

24ساعت کافیه؟بعضیامیگن دوسه روزبایدخیس بخوره

من نخود رو ٢٤ساعت ميزارم خيس بخوره مرتب هم ابشو عوض ميكنم بعد كامل اسياب ميكنم پياز سير و جعفري هم ...

تخم مرغ تو دستورش نباید باشه 

تخم مرغ میزنی مزش بد نمیشه ؟؟

پیشنهاد میکنم یدفعه هم با پودر تخم گشنیز امتحان کن عاشقش میشی

2706