2733
2734
عنوان

ازمایش مثبت شد

257 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من هر لحصه منتطر پریودی بودم اصلا باورم نمیشد باردار باشم والان هم باورم نمیشه سه روز  از موعد پریودی گذشته بود بیبی منفی شد وبعد یک ساعت دیدم مثبت شده دوتا خط پررنگ ولی گفتم خطا بوده بیخیال صبر کردم تا روز ششم که سریع مثبت شد کمی استرس گرفتم نرفتم ازمایش گفتم باردار نیستم وپریود میشم دو سه روز گدشت دیدم خبری نشد دیروز رفتم ازمایش وامروز جوابو بردم پزشک دید گفت بارداری پرونده تشکیل داد به همین راحتی 😑😑😑😑حالا حالم یه جوریه نمیدونم چمه انگار نه انگار باردارم دوتا هم بچه پسر شیطون دارم

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

کمی امید بدید خودم واقعا گیجم نمیدونم چیکار کنم 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارکه عزیزم🌹

فدات 

مبارکه عزیزم.❤

منم این صحنه هرروز تو ذهنم تجسم میکنم و میدونم خیلی زود خدا کنجدمو میذاره تو دلم

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
مث من. البته با این تفاوت ک من ی پسر شیطون دارم😐

من دوتا بدتر اینکه پسر بزرگم کلاس اوله منم بارداری هام ایقد بده تهوع شدید همش دعا میکنم تهوع نداشته باشم که اسیرم کمردرد شدید سر دردا افتضاح با تهوع 

2738
کمی امید بدید خودم واقعا گیجم نمیدونم چیکار کنم 

مگه نمی خواستی؟ایشالا این دختره

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
مبارکه عزیزم.❤ منم این صحنه هرروز تو ذهنم تجسم میکنم و میدونم خیلی زود خدا کنجدمو میذاره تو دلم

ان شاء الله 

مگه نمی خواستی؟ایشالا این دختره

نه دلم یه دختر میخواست ولی زود بود من بچهام خیلی اذیتم کردن وشهر غربت بی کسی خیلی اذیت شدم دیگ توکل بخدا برام دعا کنید 

نه دلم یه دختر میخواست ولی زود بود من بچهام خیلی اذیتم کردن وشهر عربت بی کسی خیلی ادیت شدم دیگ توکل ...

اره دیگه خودتو تو بغل خدا رها کن😍😍😍 کمکت میکنه قربونش برم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
سخت هست ولی میگذره خواهر منم دوتا دختر داشت ناخواسته باردار شد اینم دختره نزدیک یک سالشه جونشون براش ...

خدارو شکر ان شاء الله برا منم همین باشه ولی ته دلم انگار منتظر بچه بودم ایقد خوشحالم نمیدونم چرا ولی از یه طرف ناخواسته بود نمیخواستم زود بود هنوز وحرف اطرافیان  گیج شدم شوهرم بدبخت تو شوکه همش میگه حالا حتما بارداری؟؟؟ حالا یعنی میخوای نگهش داری؟ 

اره دیگه خودتو تو بغل خدا رها کن😍😍😍 کمکت میکنه قربونش برم

فدات بشم ممنون 

2706