2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به طور طبیعی و بارژیم اصولی و و رزش هفته ای باید بین نیم تا یک کیلو کم کنی..بیشتر یا کمترش نشون دهنده عدم داشتن رژیم اصولیه!

البته بدن هرکس فرق میکنه

سه روز که چیزی نیست حداقل دو هفته باید مراعات کنی بعد اگر کم نکردی میشه گفت تا حدودی بدنت داره مقاومت میکنه و تو استپ هست

بعضا هم به مرور زمان بدنشون واکنش خوب نشون میده

در کل همه اینا رو یه پزشک تغذیه خوب میتونه بهت بگه

من کمتر یهفته کافیه فقط از چیزی ناراحت باشم یا فکرم درگیرش باشه، دیگه آبم از گلوم پایین نمیره

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰

اگه ورزش کنی و رژیم درست و کمتر بخوابی  باید کم کم هفته ای نیم کیلو کم کنی 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706