2733
2734
عنوان

پیش به سوی چاق شدن😁

581 بازدید | 12 پست

امروز صبح یه لیوان شیرموز با کراتین ،قرص ای،ب۱،زینک خوردم بعد رفتم باشگاه  الانم امدم دوتا تخم مرغ آبپز با یه کره خوردم،ناهارم ماکارانی بخورم خوبه?😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آفرین عالیه من خودم ب شدت کمبود وزن دارم ولی دو تا چیز مانع چاق شدنم میشه اول این ک خیلی غصه می خورم و دسترسی ام  ....دوم این ک دانشگاه و خوابگاه‌ک صبح تا شب کلاس دارین پشت سر هم اصلا مجالی برای خوردن نیست😞😞

2738
اینا همه تقویتی چجوری میخوری که لاغر بشی؟🤔

آخه  زینک و ویتامینها متابولیسم بدن رو میبره بالا دیگه دو تا تخم مرغم عادیه دیگه همه میخورن ماکارونی هم یه وعده غذاییه با شکم گرسنه هم که نمیشه رفت باشگاه باید یه چیزی بخوری حالا شیری نسکافه ای هر چی

آخه  زینک و ویتامینها متابولیسم بدن رو میبره بالا دیگه دو تا تخم مرغم عادیه دیگه همه میخورن ماک ...

متابولیسم میره بالا بدن اشتهاش باز میشه که چیزی بخوری،دوتا تخم مرغ و ماکارانی اینا برا ما که لاغریم و اشتها نداریم خیلی خوبه ،اگر میخوردیم که لاغر نبودیم