2726
عنوان

دخترم خودش کمه عروسکاشم میاره من شیر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 69 پست

ووووی ماشاالله هزار ماشاالله لباسش 😍😍😍😍😍منم یکم دیگه واسه دخترم لباس کردی میدوزم خیلی نازه اسپند واسش دود کن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که فصل ترخینه نیست😑

مامانمه دیگه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
چی خوردی سرش که مهربوون شده

نمیدونم ولی واقعا مهربونه و خونگرم و حرف گوش کن تو بارداری چند بار قرآنو ختم کردم با صدای بلند

2728

هزار ماشاءالله چقد خونم جوشید بهش خدا حفظش کنه اسفند براش دود کن . آخ بخورمتتتتتتتت 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉
هزار ماشاءالله چقد خونم جوشید بهش خدا حفظش کنه اسفند براش دود کن . آخ بخورمتتتتتتتت 😙😙😙😙😙😙😙😙 ...

مرسی عزیزدلم😘😘😘

پسر منم دو سه روز سینه مو گاز میگیره بعد غش غش میخنده که صداش کل خونه بر میداره از صدا خندش ما هم میخندیم نمیدونم چیکار کنم کلا میترسم بهش شیر بدم از بس زخم شده اونم کیف میکنه

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
پسر منم دو سه روز سینه مو گاز میگیره بعد غش غش میخنده که صداش کل خونه بر میداره از صدا خندش ما هم می ...

عزیزم😂😂😂نزار عادت کنه حواسشو پرت کن