2737
2734
عنوان

دخترم خودش کمه عروسکاشم میاره من شیر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 69 پست

وییییییی بده من اینو بخوررم تموم شه .الهییییی ماشاالله خدا حفظش کنه .مررردم براشش .جون جونمممم اوخیییی من دختر موخواممم .بچه های فامیل رو میبینم یه جوری برخورد میکنم میگم الان مادراشون میگن این چقد هوله بچس 😂😂😂😂😂 خب نازززن خعلییییییی 😍😍😍😘😘😘

فقط مجردم اه 😕😕😕😕😕😕

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم ضعف رفففف😍 خدا حفظش کنی اسی

منم بچه ناز میخااااام..😔

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
نمیدونم بحث سر چیه .. ولی من ک برا ترخینه حاضرم هرکاری بکنم😂

خخخخ آخه بعد پنجاه روز رفتن؟ پدرم صبی گفت بیا رفتم دیدم هیچکس نیست و ی قابلمه رو گازه دیگه گفتم الان شوهرم میگه نمی‌خورم تخم مرغ درست کن برگشتم😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731
وووووییییی چه نازه اون پاها هم مال داداششه؟ 😂

آره😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
خخخخ آخه بعد پنجاه روز رفتن؟ پدرم صبی گفت بیا رفتم دیدم هیچکس نیست و ی قابلمه رو گازه دیگه گفتم الان ...

چرا ترخینه نمیخوره؟؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
وییییییی بده من اینو بخوررم تموم شه .الهییییی ماشاالله خدا حفظش کنه .مررردم براشش .جون جونمممم اوخیی ...

مرسی عزیزم فعلا از دوران مجردیت لذت ببر ایشالا بهترین نصیبت بشه

2738
خخخخ آخه بعد پنجاه روز رفتن؟ پدرم صبی گفت بیا رفتم دیدم هیچکس نیست و ی قابلمه رو گازه دیگه گفتم الان ...

الان که فصل ترخینه نیست😑

♥♥♥خداجونم فقط خودت میتونی♥♥♥
چرا ترخینه نمیخوره؟؟

بدغذاس نمیخوره ترخینه بامیه بادمجون عدس اینا نمیخوره

وییییی خداااااا به خدابغض کردم چی میشه منم تجربه کنم این حسارو😪😪😪

انشالله خدا بهت جفت جفت بده. خدا  به دل شكسته نظر داره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بدغذاس نمیخوره ترخینه بامیه بادمجون عدس اینا نمیخوره

ای داد .. من بودم خودم مینشستم میخوردم بعد میرفتم برای اون تخم مرغ درست میکردم

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2706