2737
2734
عنوان

چطور کوکو درست کنم

316 بازدید | 10 پست

هر موقع کوکو درست می کنم یا پخش میشه یا خشک میشه یا توش پخته نمیشه یا روش میسوزد

خلاصه که هیچیش جور در نمیاد

هر نوع کوکویی ها

مطمئنم نسبت تخم مرغو روغنو

میزان شعله رو نمیدونم

چیکار کنم😭

که یه کوکوی خوش پخت نرم یک شکل داشته باشم

بازم هیچی...

پیاز بزن شعلتم کم کن درشو بذار مغزپخت میشه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

عزیزم یک اینکه تخم مرغش زیاد نزن و دوما روغن زیاد بریز من همیشه میسوخت مامانم طلایی خوشکل درست میکرد رو دستش نگاه کردم دیدم تخم مرغ به انداره میزنه بعدشم روغن زیاد میریزه خودشون سرخ میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه وا میره که نون خشک کوبیده یا آرد نخود بزن

اگر شله که تخم مرغت زیاده

مغز پخت نشدنش به خاطر قطر زیادشه

اگر هم میخوای قطرش زیاد باشه باید در تابه رو بذاری تا بپزه

اگر خشکه پیاز قاطیش کن

روغن هم یکم بیشتر بزن..برای کتلت گوشت روغن باید از همه انواع کوکو بیشتر باشه

بهترین حالت برای کسایی که نمیتونن کوکو رو خوب در بیارن اینه تو تابه در طرفه بپزن..هم مغز پخت میشه و  هم راحت تیکه می کنی

برای کوکوی قاشقی به اندازه حدود 6 نفر یک تخم مرغ کافیه اما برای کوکو تخت تعداد تخم مرغ باید بیشتر باشه

2728

آب سیب زمینی پیاز رو با دست کاملااااااااا بگیرورنده ریزکن رنده بزرگ کنی وا میره  این برای پخش نشدن حتی وقتی تخم مرغ زدی دیدی ابش زیاده بازم ابشو بگیراین برای روشی هست که سیب زمینی خام هست 

شعله رو کم کن بزار اروم سرخ بشه دیگه نپخته و سوخته هم نمیشه 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

عزیزم برا کوکو اگه دوتا سیب زمینی داری یدونه تخم مرغ بزن موادتو مخلوط کن و ادویه بزن بزار نیم تا یکساعت تو یچخال بمونه بعدش تابه داغ شد و روغن ریختی با شعله متوسط بزار سرخ شه 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2738
😭 داغ دلمو تازه کردی دوس دارم کوکوهام این شکلی شه البته کوکو لوبیا سبز میخوام درست کنم

لوبیا سبز بلد نیستم

ولی این سیب زمینیه.

۵تا سیب زمینی،یدونه پیاز بزرگ رنده کن ابشونو بگیر،دوتا تخم مرغ و یه قاشق چایخوری ارد و نصف قاشق چایخوری نمک و زردچوبه بریز قشنگ مخلوط کن.بعد روغنو داغ که شد شعله رو متوسط کن کوکوهارو با دست شکل بده با حوصله و یواش بذار تو روغن 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊