2737
2734
عنوان

حضانت دختر ۱۳ساله وکیلا و کسایی که اطلاعات دارن..

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 34 پست
از دادگاه اجازه مجدد گرفته ولی هنوز عقدش نمیکنه خواهرم آرزوشه بره با اون و بیخیال این و بچه هاش بشه ...

چقدر دلم برای بچه خواهرت سوخت.انشاالله به حق این روزای عزیز همه چیز درست بشه.خب کتاب بخرید فعلا تو خونه باهاش کار کنید تا نتیجه دادگاه بعدش ثبت نام کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که پروندشونمیده اگرتودادگاه بگید سلب صلاحیت میشه ازش نشون میده که صلاحیت اینونداره حضانت بچه رو ...

نمیدونم که دادگاه میدونه پرونده رو نمیده قاضی گفته تا رای قطعی نشه میتونه نده به خواهرم گفتم یه اظهارنامه بنویس و ازش پرونده رو بخواه فردا ازش شکایت کرد مدرک داشته باشی... شما وکیلین عزیزم؟

چقدر دلم برای بچه خواهرت سوخت.انشاالله به حق این روزای عزیز همه چیز درست بشه.خب کتاب بخرید فعلا تو خ ...

آره بخدا خیلی عذاب کشیده کتاباشو گرفتیم خواهرم معلمه خودش باهاش کار میکنه ولی خب نگرانشیم بچه باید بره مدرسه خب

2731
اون قاضی مشخصه  طرفدار مرده.بهتر نیس یه وکیل بگیرین

خداروشکر این روزا میره این قاضی.. به خواهرم گفته بود فردا نیای نفقه بخوای🙄 خواهرمم میگه از ترسم فقط شکوت کردم که رای رو بگیرم خیلی ناراحت بود از بی عدالتی

دیگه چاره ای نیست ولی امیدوارم با این قاضی عوضی بتونید حصانتو بگیرید

نه این قاضی حضانتو به خواهرم داده ولی پرونده میره تجدید نظر تو مرکز استان اونجا هم احتمال زیاد رای مال خواهرمه فقط نگران گذر زمان هستیم بخاطر مدرسه بچه

2738

دختر از سن 9 سالگی به بعد از مدار حضانت خارج میشه و خودش میتونه تصمیم بگیره. فکر نمیکنم اعتراض پدرش تأثیری داشته باشه. چون خود دختر میخواد با مامانش زندگی کنه. 

البته من وکیل نیستم. اینا اطلاعاتی هست که توی مطالعه و پرس و جو به دست آوردم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دوستان مادری که حضانت کامل بچه ی دختر رو به عهده میگیره،یعنی دختر سره عقد هم بدونه رضایته پدر ازدواج ...

نه گلم باید اجازه پدر یا جد پدری باشه مگه اینکه حکم رشد بگیره و از دادگاه اجازه ازدواج بگیره

با دختر 13 ساله چرا طلاق میگیره؟😢😢😢😢ای خدا😭😭

گلم قضیه شون خیلی طولانیه یه پسر ۸ساله هم داره که اونم پیش پدرشه... بی مسئولیتی ،خیانت های پی در پی و علنی.. دست بزن شکاک و بددهن مشروب خور، آخرشم که زن صیغه ای اونم همکار خواهرم

گلم قضیه شون خیلی طولانیه یه پسر ۸ساله هم داره که اونم پیش پدرشه... بی مسئولیتی ،خیانت های پی در پی ...

ای وای همکار خواهرتون چرا قبول کرده به خواهرتون خیانت کنه؟😬😬😬😬😬😣😣😣

2706