2733
2734

سه ماه زایمان کردم اصلا حال و روز خوبی نداشتم تا الان حالت های روانی و افسردگی شدید دوماه دارو میخورم امید به زندگی ندارم حسی به بچم ندارم و پشیمونم... کیا اینجوری بودن بیاید یکم از تجربه هاتون بهم بگيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم سعی کن آهن و ویتامین دی رو مصرف کنی. بیرون برو. مهمانی برو. با بچه حرف بزن و ازش انرژی مثبت بگیر. تو تغذیه هم به خودت برس. بستنی هم بخور

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
دست خودم نیست منم تا قبل زایمان خوب خوب بودم

حتما دکتر برو 

نی نی گناه داره 

من همش میگم کاش چشامو‌ببندمو وا کنم نی نی بغلم‌باشه اخه از زایمان خیلی میترسم دیگه هیچی از خدا نمیخام

بچه رو دوست داری اما حالت خوب نیست. همین که طاقت زخم و سوزش پوشکش رو حتی نداری نشون میده دوسش داری

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2738

عزیزم درکت میکنم خیلی سخته افسردگی بعد از زایمان.

اگر دارو میخوری که باید تا الان بهتر شده باشی بعد از دو ماه.

تو افسردگی بعد از زایمان نقش همسر و خانواده و اطرافیان خیلی مهمه. سعی کن ازشون کمک بگیری و یکم بیشتر به خودت برسی از نظر روحی و جسمی

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊