2726
عنوان

مامانِ بچه های کم رو و خجالتی بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 15891 بازدید | 45 پست
دختر من ۱۸ ماهشه. مشکل من این هست ک به شدت مهربونه. تو جمع ها همش بچه های دیگرو ناز میکنه. کسی ازش و ...

اين مگه بده؟ 

درسته زيادش خوب نيس 

ولي بچه ها بايد همكاريو ياد بگيرنو با هم تعامل كنن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

اصلا وراثت تو این مورد نقشی نداره خانوما دقت کنید که باید با بچه سرو کله زدو وقت گذاشت اعتماد به نفس بچه که زیاد باشه اصلا و ابدا خجالتی نمیشه این به رفتار پدرومادر بستگی داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم ارثی هست چون ما از لحاظ توجه و بردن به داخل جامعه و رفت و آمد و چه میدونم بگو مگوهای خانوادگ ...

۸۰ درصدش اکتسابیه عزیزم من مامانم اعتماد به نفسش صفر منو خواهر برادرام همه مشهوریم به اینکه خیلی اجتماعی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ن بسته ب تربیته من بچه ندارم ولی خودم قبلاخجالتی بودم الانم هستم ولی ن تااون حدک حتی روم نشه توجمع حرف بزنم ولی تواجتماع قرارگرفتم بهترترشدم 😌

بنظرم بفرسش کلاس حتی کلاس زبان یا رقص هرچی ک فکرمیکنی بامردم سرکارداره

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
2728
اصلا وراثت تو این مورد نقشی نداره خانوما دقت کنید که باید با بچه سرو کله زدو وقت گذاشت اعتماد به نفس ...

دقیقا الگو برداری میکنه بچه از پدرومادر 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
وا توقع داری نده؟ اگه نمیداد و بچه هارو میزد باید میومدی تاپیک میزدی گلم فرق بین دنیای ادم بزرگا و ب ...

اخه چندتا بچه هم سن و سالش تو فامیل داریم. اونها زور میگن. جیغ میکشن. میزنن

اما بچه من در مقابل اونها کم میاره

بهرحال من مادرم برام این مسئله مهمه ک بچم بتونه از خودش دفاع کنه

🍃
جاهای شلوغ ببرش شعر یادش بده توجمع بخونه به باباش بگو از سرکار که میاد ازش بپرسه چیکارا کرده واین که ...

صحبت کردن باهاش وتشویق کارهای خوب البته نه درحد افراط خیلی کمک میکنه کلا باید تواناییهای رو بالابردن تا احساس ضعف نکنه ولی اینکه شعر یا مطلبی رو تو جمع بخوابم بخونه نه اصلا خوب نیست چون تحت فشار قرار میگیره ولی خودش بخواد این کارو کنه حتما استقبال کنیم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
دختر منخجالتیه برام مشاوره گفت ساختار شخصیتیشه فقط باید کمک کرد که بتونه ارتباطاتش رو قویتر کنه  ...

دخترتون چند وقتشه؟ مشاوره بردید؟ مشاور مخصوص کودکان؟

🍃
دختر من ۱۸ ماهشه. چیکار کنم از این حالت در بیاد واقعا نگرانشم

چیز نگران کننده ای نمیبینم من عادیه

من هم باهات موافقم. 

دقیقا...من , خواهرم, برادرم هرسه تا مون به خاطر اینکه مادرمون شاغل بود از زیر یک سالگی مهدکودک بودیم( همین مهدکودکی که می گن آدمو اجتماعی می کنه!!!!)کلاس زبان, نقاشی, موسیقی و ... هزار تاچیز دیگه رفتیم که خجالتمون بریزه اما نریخت که نریخت...واقعا الان که گذشتمو می بینم خدا وکیلی پدر و مادرمون کاری نکردن ما خجالتی بشیم

اینم بگم که پدرو مادرم هم آدمای خجالتی هستن ولی نمی زارن حقشون پایمال بشه

ما ورژن پیشرفتشون هستیم, حقممونم نمی تونیم بگیریم😂😂😂

وا توقع داری نده؟ اگه نمیداد و بچه هارو میزد باید میومدی تاپیک میزدی گلم فرق بین دنیای ادم بزرگا و ب ...

احسنت 

بچه شما مهربان و خوش قلبه اتفاقا 

من فکر کردم سنش بالاتره 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
چیز نگران کننده ای نمیبینم من عادیه

عزیزم یه سوال دیگه بپرسم. تو جمع دخترم با بقیه هم کم بازی میکنه خودش میره پی بازی خودش و خودشو سرگرم میکنه. البته خیلی کنجکاو هن هست اما گاهی میشینه به بقیه بچه ها زل میزنه. این ایرادی نداره؟؟

🍃
صحبت کردن باهاش وتشویق کارهای خوب البته نه درحد افراط خیلی کمک میکنه کلا باید تواناییهای رو بالابردن ...

وقتی توخونه تشویقش کنی خودش توجمع هی میگه بخونم بخونم ؟؟ابدا اجبار به هیچ کاری نکن بچه رو 

یکی از مشاورین اروپا میگفت به بچه نگین بیا عکس بندازیم بگین عزیزم دوست داری باما عکس بندازین ؟ دراین حد باید شخصیت بچه رو بالا برد

اخه چندتا بچه هم سن و سالش تو فامیل داریم. اونها زور میگن. جیغ میکشن. میزنن اما بچه من در مقابل اون ...

اون مادرا بابد بترسن و بچه هاشون جمع کنن که از الان پرخاشگرن فرزند شما طبیعیه 

2706