2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هنوز نینیم بدنیا نیومده

ولی بنظرم بسته ب تربیته

اینکه اگر یه نقاشی کشید ازش تعریف کنی

تو سرش نزنی

میخاد حرف بزنه یهو نیای وسط حرفش ک حس کنه بی ارزشه

نمیدونم شاید ارثیم باشه ولی بنظر من تربیته

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

الگوبرداری کردن از شما. یا اینکه مدام گفتید نه نکن نه درست نیست و بچه اعتماد به نفسش از دست داده. کم کم خوب میشن تو محیط مدرسه. باید ازشون نظر خواهی کنید  و اعتماد به نفس بدید بهشون

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

جاهای شلوغ ببرش شعر یادش بده توجمع بخونه به باباش بگو از سرکار که میاد ازش بپرسه چیکارا کرده واین که توخونه مهمون بازی کنید لطیفه یادش بده با حرفهات اعتماد به نفسش رو ببر بالا با خودتون ببریدش خرید کارتون که میبینه ازش در مورد کارتون بپرس و.....

به نظرم ارثی هست چون ما از لحاظ توجه و بردن به داخل جامعه و رفت و آمد و چه میدونم بگو مگوهای خانوادگی و شوخی و...که چی؟ دخترم مثل خودم خجالتی نشه ولی باز هم شبیه خودمه

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
دختر من ۱۸ ماهشه. مشکل من این هست ک به شدت مهربونه. تو جمع ها همش بچه های دیگرو ناز میکنه. کسی ازش و ...

وا توقع داری نده؟ اگه نمیداد و بچه هارو میزد باید میومدی تاپیک میزدی گلم فرق بین دنیای ادم بزرگا و بچه ها همین دلای پاکشون و دستای بخشندشونه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
دختر من ۱۸ ماهشه. مشکل من این هست ک به شدت مهربونه. تو جمع ها همش بچه های دیگرو ناز میکنه. کسی ازش و ...

دختر منخجالتیه برام مشاوره گفت ساختار شخصیتیشه فقط باید کمک کرد که بتونه ارتباطاتش رو قویتر کنه 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
الگوبرداری کردن از شما. یا اینکه مدام گفتید نه نکن نه درست نیست و بچه اعتماد به نفسش از دست داده. کم ...

دختر من ۱۸ ماهشه. چیکار کنم از این حالت در بیاد واقعا نگرانشم

🍃
2706