1464
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

من هنوز نینیم بدنیا نیومده

ولی بنظرم بسته ب تربیته

اینکه اگر یه نقاشی کشید ازش تعریف کنی

تو سرش نزنی

میخاد حرف بزنه یهو نیای وسط حرفش ک حس کنه بی ارزشه

نمیدونم شاید ارثیم باشه ولی بنظر من تربیته

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘

الگوبرداری کردن از شما. یا اینکه مدام گفتید نه نکن نه درست نیست و بچه اعتماد به نفسش از دست داده. کم کم خوب میشن تو محیط مدرسه. باید ازشون نظر خواهی کنید  و اعتماد به نفس بدید بهشون

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
8

جاهای شلوغ ببرش شعر یادش بده توجمع بخونه به باباش بگو از سرکار که میاد ازش بپرسه چیکارا کرده واین که توخونه مهمون بازی کنید لطیفه یادش بده با حرفهات اعتماد به نفسش رو ببر بالا با خودتون ببریدش خرید کارتون که میبینه ازش در مورد کارتون بپرس و.....

ازچشم یه خردادی که بیوفتی راه برگشت نداری

به نظرم ارثی هست چون ما از لحاظ توجه و بردن به داخل جامعه و رفت و آمد و چه میدونم بگو مگوهای خانوادگی و شوخی و...که چی؟ دخترم مثل خودم خجالتی نشه ولی باز هم شبیه خودمه

دختر من ۱۸ ماهشه. مشکل من این هست ک به شدت مهربونه. تو جمع ها همش بچه های دیگرو ناز میکنه. کسی ازش و ...

وا توقع داری نده؟ اگه نمیداد و بچه هارو میزد باید میومدی تاپیک میزدی گلم فرق بین دنیای ادم بزرگا و بچه ها همین دلای پاکشون و دستای بخشندشونه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
دختر من ۱۸ ماهشه. مشکل من این هست ک به شدت مهربونه. تو جمع ها همش بچه های دیگرو ناز میکنه. کسی ازش و ...

دختر منخجالتیه برام مشاوره گفت ساختار شخصیتیشه فقط باید کمک کرد که بتونه ارتباطاتش رو قویتر کنه 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
الگوبرداری کردن از شما. یا اینکه مدام گفتید نه نکن نه درست نیست و بچه اعتماد به نفسش از دست داده. کم ...

دختر من ۱۸ ماهشه. چیکار کنم از این حالت در بیاد واقعا نگرانشم

🍃
1396

اين مگه بده؟ 

درسته زيادش خوب نيس 

ولي بچه ها بايد همكاريو ياد بگيرنو با هم تعامل كنن 

اصلا وراثت تو این مورد نقشی نداره خانوما دقت کنید که باید با بچه سرو کله زدو وقت گذاشت اعتماد به نفس بچه که زیاد باشه اصلا و ابدا خجالتی نمیشه این به رفتار پدرومادر بستگی داره 

ازچشم یه خردادی که بیوفتی راه برگشت نداری
به نظرم ارثی هست چون ما از لحاظ توجه و بردن به داخل جامعه و رفت و آمد و چه میدونم بگو مگوهای خانوادگ ...

۸۰ درصدش اکتسابیه عزیزم من مامانم اعتماد به نفسش صفر منو خواهر برادرام همه مشهوریم به اینکه خیلی اجتماعی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم.

ن بسته ب تربیته من بچه ندارم ولی خودم قبلاخجالتی بودم الانم هستم ولی ن تااون حدک حتی روم نشه توجمع حرف بزنم ولی تواجتماع قرارگرفتم بهترترشدم 😌

بنظرم بفرسش کلاس حتی کلاس زبان یا رقص هرچی ک فکرمیکنی بامردم سرکارداره

سبو بشکست،می بشکست،جام باده بشکست .... خدایا دراین سرای چ بشکن بشکنیست امشب....
اصلا وراثت تو این مورد نقشی نداره خانوما دقت کنید که باید با بچه سرو کله زدو وقت گذاشت اعتماد به نفس ...

دقیقا الگو برداری میکنه بچه از پدرومادر 

1457