2726
عنوان

خدایا شکرت

85 بازدید | 22 پست

بچه ها همین الان بخواین خدروشکر کنید برای چی بیشتر از همه تو زندگیتون شاکرش هستید .

.

میخوام آمین گوی آرزوهاتون باشم 

دوست داشتید لایک کنید براتون صلوات بگم 😗

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلامتی و دل خوش  وجود پدر و مادر و برادرام خوشبختیشون با همسرانشون و وجود و سلامتی همسرم و خانوادش بهترین دلیل شکرمه انشالله همیشه این برقرار باشه تا دل منم خوش باشه و دغدغه فکری نداشته باشم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

خدایا شکرت

به خازطر سلامتیه خودمواقاییم

به خاطراینکه امروزم خودم اقاییموبدرقه کردم

خودم کارامو کردم

خودم دارم تایپ میکنم

کلا چاکریم خدا دمت جیز😍😍😍

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

خدایا شکرت 😊 انشاالله به همه ی ارزوهای قشنگت برسی عزیزم

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
کتش امضات برا من اتفاق بیوفته...واقعا لازم دارم

انشاالله که اتفاق میوفته واسه خودم که در اوج ناامیدی اتفاق افتاد .

امیدوارم به همه ی آرزوهای قشنگت برسی عزیزم . برای حل مشکلاتت صلوات گفتم

خدایا شکر بخاطر آرامش و سلامتی خانوادم 

واقعا خدایا شکرت . انشاالله که در کنار عزیزانتون همیشه شاد و سلامت باشید عزیزم . 

برای ارامشو سلامتیتون صلوات گفتم

سلامتی و دل خوش  وجود پدر و مادر و برادرام خوشبختیشون با همسرانشون و وجود و سلامتی همسرم و خانو ...

پس واقعا خدایا شکرت . 

عزیزم امیدوارم که همیشه دل خودتو و عزیزانت خوش باشه و تنتون سلامت . 

آمین گوی آرزوت هستم بانو

خدایا شکرت به خازطر سلامتیه خودمواقاییم به خاطراینکه امروزم خودم اقاییموبدرقه کردم خودم کارامو کر ...

ای جانم  😊 خدایا شکرت . 

عشقتون پایدار عزیز دلم . برای آرامش زندگیت صلوات گفتم 

پس واقعا خدایا شکرت .  عزیزم امیدوارم که همیشه دل خودتو و عزیزانت خوش باشه و تنتون سلامت .&nbs ...

فدای مهربانیت عزیزم 🌹😘

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706