2737
2734
واااای استارتر من هم جی فایو  هستم  تقریبا ۴ ساله دارمش  ازش راضی  ام  بد ...

همه میگن ال سی دی این مدل گوشی خیلی حساسه ! چطور این همه از دستت افتاده!!؟؟ چن ساعت در روز دستته ؟ من مراقبتم خوب نبود مثلن هی سیمکارتاشو عوض میکردم نمدونم اینم بده یا ن البته بدون اینکه قبلش  خاموش کنم😑 و فشارم بهش زیاد میومد مثلن تو خواب میفهمیدم وزنم روش بوده از دستم افتاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا من ۴ سالع دارمش ۳ بار خراب شده کلی خرجش کردم از پول خریدنش بیشتر.استفاده ت زیاده یا فقط چن ساعت ...

والا من کلا دستمه تو شبانه روز استفادمم زیاده ففط بعضی وقتا کند میشه یا  ماهی یه بار مثلا یه چیزایی ابی ثانیه ای میاد رو صفحه و میره ولی مشکل ساز نبوده پیگیر درست کردنش نشدم 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
[QUOTE=108678391]چجوری پس گرفتی میشع بگی مراقبات چیه؟[/QUOTE اول شکایت کردم و بعدشم هر هفته یه کد م ...

مثلن اگه خطت ایرانسله یا همراه اول اون کدُ مثلن ایرانسل بهت داده بود هی میفرستادی اره؟

2728
گوشیت دو سیمه ؟ چن وقته داریش؟

آره.سه ساله

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738

سونی XA1 ultra

هم قیمتش مناسبه هم به شدت سگ جونه دو ساله دارم هزار بارم همه جا از دستم افتاده مشکلی هم ندارم باهاش

(امشب خورد نشه صلوات😂) 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

سانسونگ j5 دارم ۴ ساله 

هزار بار از دستم افتاده یه بارم از طبقه دوم پرت شد پایین خداروشکر هیچیش نشد !!😐😐

خیلی عالیه

کیفیت دوربینشم خیلی عالیه همه جوره راضیم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

هاوایی ۵۶۰

۴ساله خریدمش صفشم شکست لمسشم خرابه

ولی مجبورم بسازم باش.چون پول خریدیه گوشیه دیگ ندارم

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
مثلن اگه خطت ایرانسله یا همراه اول اون کدُ مثلن ایرانسل بهت داده بود هی میفرستادی اره؟

سریال گوشی مو یا همون IMEI رو با یه کد میزدم

تونت بزن پیگیری گوشی سرقتی میاد کداش

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2706