2703
2553
موخوره از بین میره

جديييييي؟

منم بزنم

چجوري استفاده كنم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح ناشتا؟ چجوري خوردي معدتو اذيت نكرد؟چون من مشكل معده دارم ميخوام بدونم اگه اذيت نميكنه بخورم

یک قاشق سرکه ی سفید رو توی یک لیوان آب با دمای معمولی حل میکردم و صبح ناشتا میخورم. نه معده م رو اذیت نکرد ولی طعمش خوب نیست مجبوری میخوردم.. ولی خیلی کمک کرد به کاهش وزنم

2456
یک قاشق سرکه ی سفید رو توی یک لیوان آب با دمای معمولی حل میکردم و صبح ناشتا میخورم. نه معده م رو اذی ...

ببين عزيزم اصلا نيازي به اينكه ناشتا بخوري نيست چرا خودتو اذيت ميكني بعد از هر غذاي چربي بخور بعد نهار يا شام همون كارو ميكنه 

تازه ناشتا كه چيزي تو معده و روده بيجاره نيست ولي بعد غذا بخوري همه چربيها ميشوره ميبره

با چه غلظتي استفاده كردي ميدوني فقط بايد دو قطره توي يه استكان كوچيك اب بزني نكنه خالي زدي

اره همینطور ک شما میگین استفاده کردم سرکه حالت اسیدی داره واس پوست خوب نیس حداقل واس من خوب نبود

صبح ناشتا؟ چجوري خوردي معدتو اذيت نكرد؟چون من مشكل معده دارم ميخوام بدونم اگه اذيت نميكنه بخورم

لازم نيست ناشتا بخوري بعد از هر غذاي چربي كه خوردي بخور حتا بعد از هله هوله و شيرينيجات همه رو ميشوره ميبره نميذاره چاق بشي

2714
ببين عزيزم اصلا نيازي به اينكه ناشتا بخوري نيست چرا خودتو اذيت ميكني بعد از هر غذاي چربي بخور بعد نه ...

آخه تو رژیم کالری شماره سرکه رو باید ناشتا خورد و یه حجم از معده رو میگیره نمیذاره پر خوری کنی. و اینکه دلیلش اینه تمام سمومی که توی معده و روده  موقع خواب جمع شده رو میشوره و میبره پایین و به دفع کمک میکنه

لازم نيست ناشتا بخوري بعد از هر غذاي چربي كه خوردي بخور حتا بعد از هله هوله و شيرينيجات همه رو ميشور ...

سركه سيب؟معدمو اذيت نكنه اخه من ترشي ام زيادي از حد بخورم سركش معدمو اذيت ميكنه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

سرکه سیب بی نظریه یک لایه بردار درست و حسابی و طبیعی و یکی از چیزایی که تو مدت کم بهترین نتیجه رو ازش گرفتم.

هم شفاف میکنه و صورت و  برق می اندازه هم جوش ها رو  آب میکنه اما اثر زیادی برای از بین بردن جای جوش(اثر قرمزی باقی مونده از جوش های قبلی) نداره.

توصیه میکنم اینطور استفاده کنین:

1-یک قاشق غذا خوری سرکه و یک قاشق غذا خوری آب باهم مخلوط کنین

2-صورت تون رو فقط با اب ولرم به خوبی بشورین بذارین خشک بشه بعد  از محلول استفاده کنین

2-یک مقدار پنبه اغشته کنین به این محلول بعد (((((آروم)))) رو صورتتون بکشین 

3-بعد از 30د پوستتون رو با اب ولرم رو به سرد بشورین.

چند توصیه:

1- در صورت کشیدن پنبه به صورت محکم و خشن به احتمال 99% پوستون التهاب میگره که برای خودم اینطور شد بعد یک مدت خوب شد.

2-این محلول رو در شب استفاده کنین زیرا سرکه سیب جذب پوست میشه بعد وقتی زیر افتاب قرار میگیرید واکنش نشون میده و پوستتون ملتهب میشه.

3-من هر شب استفاده میکنم اما فکر کنم در صورت استفاده بیشتر از این  پوست  رو خراب کنه چون لایه برداری زیاد از پوست منجر به این کار میشه.

4-اصلا قبلش صابون و... استفاده نکنین به همون دلیلی که بالا گفتم.

5- شاید اولا براون بوش زیاد جالب نباشه اما من بهش عادت کردم و اصلا دیگه بوش رو دوست دارم.

5-سرکه سیب مرغوب استفاده کنین

اونایی که امتحان نکردن امتحان کنن ب یقین دارم میگم مشتریش میشین

تجربه شخصی یک سالم رو رو در اختیارتون گذاشتم امیدوارم به دردتون خورده باشه.

زمان چه زود ز ما سیر میشود - تن شکفته ی ما زود پیر میشود