1507
1482
عنوان

شوهرتون رو حقوق چند سال قبل ازدواجتون حساب کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 98 پست

من جای شما بودم و واقعا مشاوره رفتن هم جواب نمیداد و همچنان به من به عنوان کارگر نگاه می‌کرد که باید براش پول بیارم قطعا به جدایی فکر میکردم 

این جواب رو هم میدم چون سوال پرسیدی عزیزم 

من دوتا شغل داشتم یکیشو بخاطر بارداری و بچه گذاشتم کنار دومی رو هم متاسفانه چند ماه قبل از دست دادم

حقوق جفتش مال خودم بود علاوه براون همسرم هم طبق وظیفه‌ش بهم پول میداد 

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄

وای مثل خواهرشوهر من بعد عروسی بهم گفت ۲ سال کار میکردی پولات کو 😡😡😡😡

من به جهازم کمک کردم و همه خریدای داماد با خودم بود

از بس گفته بود شوهرم هم یاد گرفته بود زنیکه آشغال 

خودش بعد عروسیش با حقوقش قصد جهاز میداده بعد شوهرم و متوقع کرده بود هم خودم کار کنم پولام و بدم هم بابام خرجی خونم و. بده و براش خونه و ماشین بخره

سر همین خونه نخریدن بابام باهاش دشمن شده و. قطع رابطه کرده

بابام تازه دو ساله برای خودش یه خونه پارکینگ و. آسانسور دار. خریده 

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند

شوهر خواهر منم تمام پس انداز خواهرمو که تو مجردی کار کرده بود ازش گرفت

احمق😡😡

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی بلا دقیقا همون ماهی که فکر نمیکردم اومدی🤩🤩🤩

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484
وااا بگو سهم الارثم بگیرم مال منه اون پول نه تو  بگو به تو ربطی نداره بشین سر جات مامانم هنوز ز ...

میگه تو شریک زندگی منی فکر کردی الکی دارم خرجتو میدم پولتو گذاشتی زیر فلان مامانت که چی باید بیاری تو زندگی خودت اصلا دیوونم کرده از هر رازهای باهاش صحبت میکنم فایده نداره ابروم رو جلو خانوادم برده  سرم همش پایینه پیششون 

منم‌از روز اول کارت حقوقم دست شوهرم بود  الان‌ک دوقرون از حقوقم‌بردارم‌شوهزم‌ناراحت میشه ک تو ب ...

شوخی میکنی دیگه؟!

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
1432

واقعا مردی که از زنش توقع پول نداره قیمت نداره معتاد باشه دزد باشه دست بزن داشته باشه رفیق باز باشه قاچاقچی باشه هرررررررررچی میخواد باشه فقط به زنش نگه برو پول بیار این خیلی درد بی درمونیه

وای مثل خواهرشوهر من بعد عروسی بهم گفت ۲ سال کار میکردی پولات کو 😡😡😡😡 من به جهازم کمک کردم و هم ...

اگر شما هنوز با خانواده اش در ارتباطی برات متاسفم 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
میگه تو شریک زندگی منی فکر کردی الکی دارم خرجتو میدم پولتو گذاشتی زیر فلان مامانت که چی باید بیاری ت ...

پناه برخدا...

چه حس بدی داری عزیزم 😞😞😞

عزیزم اینکه برات خرج نکرده رو همون موقع اگه برات مهم بود باید عنوان میکردی. 

من به شخصه عقیده دارم زن و مرد جفتشون باید برای زندگی تلاش کنن و هرچی در میارن بذارن وسط البته زن باید یه درصدی از حقوقش رو جدا برای خودش پس انداز کنه. 

ولی همه اینا از زمانی باید باشه که بهم تعهد دادید. 

اگه قبل از ازدواج پولی خرج کردی به خودت مربوطه ولی اگه از اون زمان پول داری چه اشکالی داره تو زندگی استفاده کنید معمولا آقایون هم از قبل ازدواج پس انداز میکنن برای زندگیشون. 

من اگر داشتم با جون و دل میذاشتم وسط و باهم براش نقشه می‌کشیدیم البته تمام اینا باید دو طرفه باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

خانم ها زبون داشته باشید. من حتی جهیزیه نذاشتم مامانم بگیره. رفتیم با شوهرم خریدیم دوتایی قسط ذادیم. الانم چند وقت پیش تولدم بود خونه مامانم گرفته بودن برام. برگشتنی گفت چقدر کادو داد مامانت گفتم 500 تومن داد پس دادم به خودش. گفت چرا پس دادی گفتم همین که منو زاییده لطفش بوده کادو میخوام چکار. یک تکه از طلاهای مجردیم هم نیاوردم 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
1403

وای این تاپیک چه نگران کننده اس،من وضع مالیم از شوهرم بهتره خودم گهگاهی بهش کمک میکنم ولی خب تاحالا خودش چیزی نگفته که مثلا پسندازت چقده یا حقوقت چقدره و پولاتو باید بیاری تو خونه من ولی میگه مت وسعم در همین حده حالا ممکنه بنظرتون بعدا پر رو بشه?چکار کنم بعدا پر رو نشه چون میدونم داره سعیشو میکنه ولی حقوقش کمه مجبور میشه بعضی جاها کمکش کنم😵

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!

من کار میکردم پولمو جمع کردم گفتم هیچی ندارم همرو خرج کردم. به نظر من یه فکر اساسی کن این آدم چرا باید به فکر پول و کمک از تو و خانوادت باشه

مرد باید خودش کار کنه خرج کنه حمایت کنه از زنش و حسابی تو رفاه نگهش داره 

1508