1464
1411

بعد از 5 ماه آشنایی دو ساله ازدواج کردم. قبل از ازدواج 8 سال کار میکردم و بعد از یکسال از عقدم به دلیل تصمیم همسرم به خارج از کشور رفتم و استعفا دادم. عروسی نگرفتم و بقیه چیزهایی هم که برای عروس هدیه میدن یا هر مناسبتی زیرابی رفت و تا جایی که تونست نکرد.الان تازه متوقع شده که خانوادت چرا کمک مالی نمیکنن و اگر بکنن واسه تو کردن و بعدشم خودت باید کار کنی و پس بدی. به دلیل فشارهایی که به من وارد کرد تا خانوادم بخاطر من پول بدن و ناراحتیهایی که برام ایجاد کرد پیش مشاور رفتم. مشاور یکبار هم با شوهرم صحبت کرد. تو صحبتهاش گفته که من 8 سال کار می کردم و حقوق میگرفتم. پس اندازشو چرا نمیاره تو زندگی!!!!! یعنی هم خرجی نکرده برام هم توقع داره حقوق 8 سال پیشم رو که حتی ایشون رو ندیده بودم و نمیشناختم جمع کرده بلشن و بیارم تو زندگی!!!! خانواده من از نظر مالی از اون خیلی بهترن ولی نمیخوان از اول کار بدعادتش کنن و باج بدن بهش. میگید چیکار کنم؟ 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
1334

یدونه باید بکوبی دهنش خون بالا بیاره 

این عاقا کیه ک انقد ب خودش اجازه گستاخی میده 

ب اون چ ربطی داره قبل ازدواجت چیکا کردی

این عاقا بی مسولیته 

و خیلی ببخشید گشاد 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

واییی چرا انقدر بی زبونید بگو خرج زندگی با مرده نه زن  به تو ربطی نداره پولامو چیکار میکنم یا چیکار کردم خانوادمم شوهرم دادن که خرجمو تو بدی قرار بود اونا پول بدن بهم تو رو میخواستم چیکار حدتو بدون وای چقدر بعضیا پرو روئن   بهترین راهکار اینه که دیگه کار نکنی و بشینی خونه که توقعش تموم بشه  

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
1396

منم‌از روز اول کارت حقوقم دست شوهرم بود  الان‌ک دوقرون از حقوقم‌بردارم‌شوهزم‌ناراحت میشه ک تو ب فکر زندگی‌نیستی پول زیاد برداشتی و این‌ماه بهت کم‌میدم پول  

هرگز‌ از تلاش دست‌ نکش؛ زندگی‌جاریست ...
وای خدا پس فقط من بدبخت نیستم شوهر من پدرم رو درآورده همش میگه برو سهم الارث بگیر بیار تو زندگی آخه ...

وااا بگو سهم الارثم بگیرم مال منه اون پول نه تو  بگو به تو ربطی نداره بشین سر جات مامانم هنوز زندست دهنتو ببند خب تو هم بگو برو از پدر و مادرت سهم الارثتو بگیر 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
1514