2726

پریروز رفتم خونه ی دوستم 

ماشالا دختر 6 ماهش عجیب خوش اخلاقه.حتی گرسنه که میشدم گریه نمیکرد یه روز تمام اونجا بودم صدای گریه اشو نشنیدم.فقط میخندید هرار ماشالا .تا نگاهش میکردی قهقهه میزد .چکار کنم بچم اینجوری بشه من بچه ی خوش اخلاق میخوام حوصله ی گریه ی بچه رو ندارم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادرزاده منم همینه صبرش خیلی زیاده

۶ ماهشه اصلا گریه بیخود نمیکنه مگه این ک درد داشته باشه

جیگرشو فقط نیشش بازه

ب نظر من چون زن داداشم تو بارداری خیلی ریلکس بود

کلا اهل استرس نیست

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2728
حتما تو بارداریش ارامش داشته 

کلا دختریه که هیچ چیزی ارامششو بهم نمیزنه نه حرف کسی نه سختی زندگی نه بی پولی نه استرس درسو دانشگاهو کار و...با اینکه هرکی تو موقعیت اون باردار میشد  احتمالا استرسی میشد

دلخواهی نیست گلم به ندرت پیش میاد بچه اینطوری باشه با قران خوندن وارامش روحی مادر احتمال همچین بچه ایی بیشتره..

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
کلا دختریه که هیچ چیزی ارامششو بهم نمیزنه نه حرف کسی نه سختی زندگی نه بی پولی نه استرس درسو دانشگاهو ...

خوش بحالش

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
کلا دختریه که هیچ چیزی ارامششو بهم نمیزنه نه حرف کسی نه سختی زندگی نه بی پولی نه استرس درسو دانشگاهو ...

وای چه خوبه اخلاقش☺☺

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

منم یذره تعریف کنم 😆

بچه سومم همینطوره دقیقا 

خیلی خوبه هرچی عکس ازنوزادیش واینا دارم همش باخنده هست و بابقیه هم خوشرو برعکس اون ابجی اخموش😡

2706