1619
1605
عنوان

خوشبحال کسایی که همچین بچه هایی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 31 پست

برخلاف نظر بقیه من میگم ربطی به بارداری نداره.شانسه.من بارداری بدی داشتم همش گریه و اعصاب خوردی.دخترم تا یکسالگی ۱۵ر۱۶ ساعت خواب بود.نه گریه نه اذیت هیچی.الانم نصف بقیه بچه ها دردسر نداره.کلاس سومه.خودش درسشو میخونه کاراشو میکنه

قران خوندن توبارداری خیلی تاثیرداره عزیزم قران بخون 

قرآن خوندن در هر حالتی خوبه 

ولی واقعا تاثیر ژنتیک مهمه

جاری من ختم قرآن کرد، تمام دعاها و کارایی که تو کتاب ریحانه بهشتی بود انجام داد و.... پسرش با پسر من یک ماه اختلاف داشت

یعنی وحشتناک تر از این بچه من ندیدم..  

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

دختر منم انقدر خوبه واصلا گريه نميكنه وآرومه چون حاملگيه آرومى داشتم بدور از استرس الان دو سال ونيمشه اعصابم داغونه انقدر مودبه حرص ميخورم تو اين جامعه چجورى از پس خودش بربياد

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

دختر منم انقدر خوبه واصلا گريه نميكنه وآرومه چون حاملگيه آرومى داشتم بدور از استرس الان دو سال ونيمش ...

دقیقا مث پسرمن 

اینقدر ازدستش حرص میخورم از بس مودب و پاستوریزه هست

همکلاسیش پول پسرمو گرفته بهش میگم چراپولت رو دادی?میگه مامان جون حتما به پول من نیاز داشته 

ده روزه دارم بهش اموزش میدم نباید پولت رو به کسی بدی هرکسی پولت رو گرفت فکرنکن نیازمنده

مدیر مدرسه دعوتم کرده مدرسه میپرسه رمز موفقیتتون چیه که اینقدر پسرتون اروم و مودبه گفتم مث اینکه هرچی قلدرتر و بی ادبتر باشی بهتره 

1522
من فقط بچه میخوام حتی بچه ای که شبو روز گریه کنه منم اصلا وقت نکنم سرمو بخوارونم ،حتی جیش کنه رو فرش ...

به امید خدا عزیزم، درست میشه خیلی درکت میکنم خیلی

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
دقیقا مث پسرمن  اینقدر ازدستش حرص میخورم از بس مودب و پاستوریزه هست همکلاسیش پول پسرمو گرفته ...

نگو توروخدا .من از بچه های پررو حالم بهم میخوره.واقعا نمیتونم یه بچه ی بی ادبو تحمل کنم .ولی بچه های این شکلی عشقن.البته اجازه نده کسی ازش سو استفاده کنه ولی لازمم نیست گستاخو بی ادب باشه 

امیرالمومنین علی(ع):«شگفتا، شگفتا! به خدا سوگند! قلب را مى میراند و غم و اندوه را به روح انسان سرازیر مى کند که آنها   در مسیر باطل خود، چنین متّحدند و شما، در طریق حقّتان، این گونه پراکنده و متفرّق   من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  
نگو توروخدا .من از بچه های پررو حالم بهم میخوره.واقعا نمیتونم یه بچه ی بی ادبو تحمل کنم .ولی بچه های ...

نمیدونی چقدر حرص میخورم اینقدر مودب و دل رحم هست 

اونروز بادام برده مدرسه میگفت نتونستم تنها بخورم به همه تعارف کردم اخه ممکنه یکی دلش خواسته باشه ولی نتونه بخره 

حالا یکی از بهترین مدارس درس میخونه تمام بچه ها والدینشون تحصیلکرده  و تمکن مالی دارن

تولد پسرم باشه پسرخواهرم خودشو میکشه اگر کسی به پسرمن کادو تولد بده اونوقت پسرمن ازچندماه مونده به تولد پسرخالش  ازمن میپر سه بنظرت چه کادویی میتونه پسرخاله امو خوشحال کنه

8
نمیدونی چقدر حرص میخورم اینقدر مودب و دل رحم هست  اونروز بادام برده مدرسه میگفت نتونستم تنها ب ...

وای چه ماهه😍

امیرالمومنین علی(ع):«شگفتا، شگفتا! به خدا سوگند! قلب را مى میراند و غم و اندوه را به روح انسان سرازیر مى کند که آنها   در مسیر باطل خود، چنین متّحدند و شما، در طریق حقّتان، این گونه پراکنده و متفرّق   من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  
دقیقا مث پسرمن  اینقدر ازدستش حرص میخورم از بس مودب و پاستوریزه هست همکلاسیش پول پسرمو گرفته ...

خيلى بده در آيينده تو اين جامعه با اين همه گرگ واقعا سخته منم استرس دخترم رو دارم از بس با همه مهربون وبا لبخنده اعصابم خورده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا خودت ياورم باش كمكم كن