2703
2553

دخترای که تو دوران مجردیشون کسی از فامیلاشونم نمیتونه بهشون بگه بالای چشت ابرو،  دخترایی که یکم مغرورن و صمیمی نمیشن با اطرافیانشون، بعد ازدواج هم همینجوری با شوهرشون رفتار میکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بستگي به شراط و طرف مقابل داره 

شايد اره شايدم نَه 

به هر حال عشق ادم كور ميكنه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2714

من خودم ازینام .. با همه .. ولی واسه کسی ک دوسش دارم برعکسم .. کاملا برعکس 

مغرور هم نیستیم 😐

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

نه

خیلی با احترام و صبور و اروم هستن اینو خواهر شوهرم راجع بهم میگه

خودم یکیشون هستم

وقتی شوهرم اومد خاستگاری و تحقیق کرد همه گفتن دختر و خانواده ی عالی هستن اما دختره مغروره و نمیشه بهش بگی بالا چشمت ابروئه و خرجش خیلی زیاده😂😂😂😂

اما بعد از ازدواج شوهرم گفت اثلا چیزی که گفتن نیستی.از دور اینجوری برداشت میشه ولی توی زندگی صمیمی و رفیق و پایه هستی و کلا شیرینی و کمی دیوونه😅

من شامل این مواردم جز اینکه صمیمی و خونگرمم، حس میکنم همین رونده البته خوبه بنظرم رو ادم حساب میکنند ...

اگه یه بزرگتر مثل عمو و دایی بدون منظور یه شوخی کنه باهاتون در مورد مجرد موندتون، اگه مجرد باشین، بهتون بر میخوره؟

2706