1464
1411

دخترای که تو دوران مجردیشون کسی از فامیلاشونم نمیتونه بهشون بگه بالای چشت ابرو،  دخترایی که یکم مغرورن و صمیمی نمیشن با اطرافیانشون، بعد ازدواج هم همینجوری با شوهرشون رفتار میکنن؟

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436
1447

نه

خیلی با احترام و صبور و اروم هستن اینو خواهر شوهرم راجع بهم میگه

خودم یکیشون هستم

وقتی شوهرم اومد خاستگاری و تحقیق کرد همه گفتن دختر و خانواده ی عالی هستن اما دختره مغروره و نمیشه بهش بگی بالا چشمت ابروئه و خرجش خیلی زیاده😂😂😂😂

اما بعد از ازدواج شوهرم گفت اثلا چیزی که گفتن نیستی.از دور اینجوری برداشت میشه ولی توی زندگی صمیمی و رفیق و پایه هستی و کلا شیرینی و کمی دیوونه😅

من شامل این مواردم جز اینکه صمیمی و خونگرمم، حس میکنم همین رونده البته خوبه بنظرم رو ادم حساب میکنند ...

اگه یه بزرگتر مثل عمو و دایی بدون منظور یه شوخی کنه باهاتون در مورد مجرد موندتون، اگه مجرد باشین، بهتون بر میخوره؟

1474
من خودم ازینام .. با همه .. ولی واسه کسی ک دوسش دارم برعکسم .. کاملا برعکس  مغرور هم نیستیم 😐

جلو خاله و عمه و عمو و دایی هم مغرورین؟ یا فقط واسه فامیلای دور و غریبه ها؟

اگه یه بزرگتر مثل عمو و دایی بدون منظور یه شوخی کنه باهاتون در مورد مجرد موندتون، اگه مجرد باشین، به ...

کلا ما خیلی رسمی هستیم و در حد احوالپرسی ، نمیتونم این سوال چی جواب بدم ، اما بخاطر شخصیتم کسی تا حالا از این شوخیا نکرده باهام...

نه خیلی با احترام و صبور و اروم هستن اینو خواهر شوهرم راجع بهم میگه خودم یکیشون هستم وقتی شوهرم ا ...

فامیلای نزدیکتونم میگفتن نمیشه بهش گفت بالای چشش ابرو یا فقط فامیل و آشناهای دور یه همچین فکری در موردتون میکردن؟

جلو خاله و عمه و عمو و دایی هم مغرورین؟ یا فقط واسه فامیلای دور و غریبه ها؟

من ک خودم ۵تا عمو دارم .. جلوی همشون همین طوریم .. مغرور نیستم فقط عادت ندارم ک بخوام باهاشون زیاد صمیمی رفتار کنم. خیلی دوسشون دارم و دوسم دارن .. اکثرا با دور و نزدیک هم ی جور رفتار میکنم .‌ فقط خوب خونه ی عمو و اینا از لحاظ های دیگ یکمی راحت ترم نسبت ب غریبه ها 

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
فامیلای نزدیکتونم میگفتن نمیشه بهش گفت بالای چشش ابرو یا فقط فامیل و آشناهای دور یه همچین فکری در مو ...

عمم بهش گفته بود

من کلا با فامیل رابطه ای نداشتم چون از حرف و غیبت خوشم نمیاد

1450